collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Today at 08:21:10 PM]


Sreken rodenden by p
[July 12, 2020, 07:27:29 AM]


Mislenja za Juwel Primo 60 LED Starter set? by p
[July 06, 2020, 08:57:14 AM]


nekolku soveti by URAN2
[July 02, 2020, 06:01:41 AM]


'A Tribute To...' Prv blackwater [emoji4] by p
[July 01, 2020, 11:19:19 PM]

The first post content
Не се бара најубава и најквалитетна слика, туку аквариум така да и слика од телефон ќе заврши работа.

Слики можете да праќате до 15 Јануари 2015 и после ќе се гласа.

Сликите мора да бидат 800x600 и со потпис на десен долен агол инаку нема да се прифатат.

Минатогодишни слики нема да се признаат.

Аквариумите ќе се поделат на 5 категории, дискус, билни, малави/тангањика, општествени, јужно амерички циклиден и морски аквариуми.

Материјални награди нема да има. Како антикризна мерка ќе се доделат само признанија од  56048575.

Link

Author Topic: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2014  (Read 5192 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ivica11

  • Aqua clen
  • ***
  • Join Date: Mar 2014
  • Location: Skopje
  • Age: 32
  • Posts: 217
  • Activity:
    0%
  • Karma: 10
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2014
« Reply #60 on: February 05, 2015, 01:17:11 PM »
Сите добиваат дипломи или само тие што ке освојат први 3 места на натпреварот ?

Tags:
 

Избор на најдобар аквариум - Фебруари 2017

Started by Marick14

Replies: 1
Views: 1678
Last post February 23, 2017, 04:39:22 AM
by Uran
АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2012

Started by AFROMAN

Replies: 35
Views: 2950
Last post January 02, 2013, 01:50:03 AM
by latko
ГЛАСАЊЕ ЗА АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2012 (СЛАТКОВОДНИ)

Started by AFROMAN

Replies: 18
Views: 1662
Last post January 30, 2013, 12:57:55 PM
by Aleksandar B
ГЛАСАЊЕ ЗА АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2012 (МОРСКИ)

Started by AFROMAN

Replies: 11
Views: 1391
Last post January 30, 2013, 01:09:44 PM
by zlatko32
АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013

Started by AFROMAN

Replies: 90
Views: 6461
Last post January 25, 2014, 10:58:11 AM
by dack0
Users Online Users Online (61)
Members Google (4)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal