collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 09:13:54 PM]


Baram sovet , sakam fontana so bazence vo dvor by LILJANA
[June 05, 2021, 07:30:10 AM]


"Prematurity" by DimitarJ
[June 04, 2021, 12:11:34 AM]


Dekoracii vo akvariumot by NO CARRIER
[April 28, 2021, 09:11:09 PM]


Hrana za Omnivori by DimitarJ
[April 23, 2021, 10:46:46 AM]

The first post content
Kade moze kaj 100 procentna prirodna plavusa da se najde crno vlakno.

Megu zabite

Link

Author Topic: Prirodna plavusa  (Read 979 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

filiteas

 • Guest
Prirodna plavusa
« on: March 03, 2009, 03:12:25 PM »
Kade moze kaj 100 procentna prirodna plavusa da se najde crno vlakno.

Megu zabite

tose

 • Guest
Re: Prirodna plavusa
« Reply #1 on: March 03, 2009, 03:15:52 PM »
 blee desetka bitte  560855

Offline kiko_vet

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: PP
 • Age: 36
 • Posts: 1144
 • Activity:
  0%
 • Karma: 38
Re: Prirodna plavusa
« Reply #2 on: March 03, 2009, 03:16:34 PM »
 hehehe vauuu
"Левата нога и рече на десната: меѓу нас е свршено."

Offline kiko_vet

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: PP
 • Age: 36
 • Posts: 1144
 • Activity:
  0%
 • Karma: 38
Re: Prirodna plavusa
« Reply #3 on: March 03, 2009, 03:20:51 PM »
Седнува плавуша во авион за Њујорк во кабината на пилотот и копилотот. Доаѓа копилотот и и вели дека овде не и е местото е дека треба да се премести кај другите патници а таа се прави улава, и тогаш доаѓа пилотот и шепнува нешто и таа веднаш станува и се преместува кај патниците. Тогаш копилотот го прашува пилотот со и шепанал и тој му одговара:
- И кажав дека овој дел од авионот нема да лета за Њујорк.

Седат две плавуши и едната ја прашува другата:
- Знаеш ли што е црн хумор?
- Знам,тоа е кога се смеат црнци.

Се шетале 2 плавуши по плажа и едната здогледува мртва птица:
- Леле, гледај кутрата птица е мртва.
А другата плавуша гледа во небото и вика:
- Каде е?

- Зошто плавуша оди со раширени нозе?
- За да ја скине промаја.
"Левата нога и рече на десната: меѓу нас е свршено."

filiteas

 • Guest
Re: Prirodna plavusa
« Reply #4 on: March 03, 2009, 03:27:08 PM »
Zosto plavusa vo super market odi na lekar.

Go bara doktor etker

tose

 • Guest
Re: Prirodna plavusa
« Reply #5 on: March 03, 2009, 03:28:16 PM »
 happyy

filiteas

 • Guest
Re: Prirodna plavusa
« Reply #6 on: March 03, 2009, 03:38:32 PM »
Razgovaraat dve plavusi rano na sabajle
Ednata vika osekam deka denes ke e dobar denot ke ima musterii
Drugata vika od kade znaes
Prvata odgovara osekam miris na sperma vo vozduhot
A drugata i vika ma ne greska si samo sto podrignav ghgf

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 55
 • Posts: 12153
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Prirodna plavusa
« Reply #7 on: March 03, 2009, 03:52:35 PM »
 gsdxzzz 560855
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 55
 • Posts: 6244
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: Prirodna plavusa
« Reply #8 on: March 03, 2009, 09:56:40 PM »
 boske applause
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne

Offline Саше

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: Tetovo
 • Age: 26
 • Posts: 692
 • Activity:
  0%
 • Karma: 34
Re: Prirodna plavusa
« Reply #9 on: March 04, 2009, 03:45:53 AM »
 ghgf ghgf ghgf ghgf ghgf ghgf boske boske boske boske boske boske applause
P.S Nikoj ne se rodil ucen....

Offline petreski t.

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: skopje
 • Age: 30
 • Posts: 1437
 • Activity:
  0%
 • Karma: 69
Re: Prirodna plavusa
« Reply #10 on: March 19, 2009, 11:58:12 AM »
zabranet vlez za plavusi na temava ke se razocaraat  :laugh: :laugh: boske boske  jea

Offline zarko_vrpeto

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: Prilep
 • Age: 36
 • Posts: 294
 • Activity:
  0%
 • Karma: 20
Re: Prirodna plavusa
« Reply #11 on: March 19, 2009, 12:38:09 PM »
Влегла плавуша во кафеана и се развикала на цел глас.
- Има ли тука некој маж што ќе направи да се почуствувам како жена!
На ова веднаш реагира келнерот Трпе и и фрла крпа во лице.
- Ај избриши ги масиве!

Како плавуша може да ослабне 10 кила....Ја отсранува шминката од лицето!
 
Доаѓа русокосо девојче дома.
Девојчето - Мамо глупава си!
Мајката -  Зошто ќерко?
Девојчето - Затоа што не си се потрудила да не ме направиш глупа, исто како тебе!


Плавуша шета во парк. Налетува на некој манијак гол во мантил. Манијаков се врти лево-десно, гледа дека нема никој, го раскопчува мантилот, и и вика:
- А сега, маче?
- Јас сакам да ги поздравам мама, тато, бато ...

Зашто плавуша се секса 10 пати дневно?
- Сака да биде запишана во книгата на Гинисови рекорди.

Зошто плавуша си седи по цел ден на радијаторот?
- Да си ја загрее пицата.
To eer is HUMAN
-To forgive DIVINE!!

Tags:
 

Users Online Users Online (31)
Members Google (6)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal