collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 09:56:30 PM]


Zdravo na site by iljo
[January 13, 2021, 01:43:42 AM]


Совет by Meckar
[January 12, 2021, 12:27:39 PM]


Мое DIY постолје за аквариум 2 + се комплет by decobt
[January 11, 2021, 01:08:50 PM]


Aquael 30L Low Tech by Boshkov97
[January 11, 2021, 02:42:25 AM]


Среќна Нова 2021 by DimitarJ
[January 10, 2021, 11:10:21 PM]


Interesno klipce by p
[January 05, 2021, 04:39:32 AM]


Stobi Amaterot by DimitarJ
[November 30, 2020, 11:38:44 PM]


Пак реновиравме кај Цветко ;-) by p
[November 23, 2020, 11:33:04 PM]

The first post content
Е па бидејќи пишав во еден пост дека бев во Франкфурт како аквариста и љубител на животински свет второ, после барање на продавница за акавариуми бев во зоолошка градина. Немам зборови па затоа малце слики и видео.Еве и линк до комплетниот албум со слики

[Login or Register]


Сега за сега  само слики. Но ќе има и видеа што според мене се подобри од сликите бидејќи се гледа во живо

Link

Author Topic: ЗОО во Франкфурт  (Read 1877 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bobi

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Sep 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 41
 • Posts: 758
 • Activity:
  0%
 • Karma: 30
Re: ЗОО во Франкфурт
« Reply #20 on: November 03, 2009, 02:06:46 AM »

Offline Bobi

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Sep 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 41
 • Posts: 758
 • Activity:
  0%
 • Karma: 30
Re: ЗОО во Франкфурт
« Reply #21 on: November 05, 2009, 02:41:54 PM »
[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=xtZeebaEHbQ[/yt]

Offline Bobi

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Sep 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 41
 • Posts: 758
 • Activity:
  0%
 • Karma: 30
Re: ЗОО во Франкфурт
« Reply #22 on: November 05, 2009, 02:42:51 PM »
[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=Nm_8B0by83s[/yt]

Offline kiko_vet

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: PP
 • Age: 35
 • Posts: 1144
 • Activity:
  0%
 • Karma: 38
Re: ЗОО во Франкфурт
« Reply #23 on: November 05, 2009, 02:44:40 PM »
 gsdzz gsdzz
"Левата нога и рече на десната: меѓу нас е свршено."

Tags:
 

Аквашоп во Франкфурт

Started by Bobi

Replies: 17
Views: 873
Last post November 01, 2009, 01:34:22 PM
by ivica74sk
Users Online Users Online (20)
Members Google (2)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal