collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 10:06:31 PM]


"Prematurity" by NO CARRIER
[September 17, 2021, 10:01:27 PM]


Blue magic - by nikouro by DimitarJ
[August 12, 2021, 01:40:22 AM]


Baram sovet , sakam fontana so bazence vo dvor by LILJANA
[June 05, 2021, 07:30:10 AM]

The first post content
Ова тема рековме дека ке ја отвориме уште пред некој месец, ама дури сега и дојде денот.

Некогаш ке одиме во некој друг град низ Македонија и убаво би било да знаеме каде има продавници за акваристика. Секогаш може да се најде нешто што би ни потребало ( не мора риби или тревки ).

Пред некој месец разговорот беше за продавница за Акваристика во Охрид. Навистина не знаеме каде да побараме. А во Охрид одиме сите скоро секое лето. Вака барем ке знаеме во кој град и каде има продавници за Акваристика. Така да кој и да било да посети некој град во Македонија ке можи да посети и продавница за Акваристика.

Link

Author Topic: Продавници за Акваристика во Македонија  (Read 816 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikodinov

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Nov 2009
 • Location: Bitola
 • Age: 39
 • Posts: 308
 • Activity:
  0%
 • Karma: 17
Ова тема рековме дека ке ја отвориме уште пред некој месец, ама дури сега и дојде денот.

Некогаш ке одиме во некој друг град низ Македонија и убаво би било да знаеме каде има продавници за акваристика. Секогаш може да се најде нешто што би ни потребало ( не мора риби или тревки ).

Пред некој месец разговорот беше за продавница за Акваристика во Охрид. Навистина не знаеме каде да побараме. А во Охрид одиме сите скоро секое лето. Вака барем ке знаеме во кој град и каде има продавници за Акваристика. Така да кој и да било да посети некој град во Македонија ке можи да посети и продавница за Акваристика.

Offline nikodinov

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Nov 2009
 • Location: Bitola
 • Age: 39
 • Posts: 308
 • Activity:
  0%
 • Karma: 17
Продавници за Акваристика во Битола

Има 2 продавници за Акваристика во Битола ( само толку останаја  gsdz  gsdz ).
Двете се скоро на исто место : Булевар 1ви Мај, покрај реката Драгор спроти старата чаршија.
Едната се наоѓа кај мостот " кај рибарниците ", другата 100-200 метра подолу кај другиот мост.


[Login or Register]

[Login or Register][Login or Register]

Offline baxter

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Apr 2010
 • Location: Охрид
 • Age: 36
 • Posts: 402
 • Activity:
  0%
 • Karma: 52
Vo ohrid ima dve prodavnici
ednata Sirena se naoga vo trgovskiot centar AMAM (toj vo carsijata) na prv sprat.
drugata celo vreme se seli i vo momentov se naojga kaj sto bese avtobuskata vo centar.

mislam na mapata imam jasno obelezano :D

[Login or Register]

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 43
 • Posts: 7512
 • Activity:
  4%
 • Country: mk
 • Karma: 90
ах бе охриѓани... слабо се гледат на мапава.  gsdzxxvzzz

Vo ohrid ima dve prodavnici
ednata Sirena se naoga vo trgovskiot centar AMAM (toj vo carsijata) na prv sprat.
drugata celo vreme se seli i vo momentov se naojga kaj sto bese avtobuskata vo centar.

mislam na mapata imam jasno obelezano :D

[Login or Register]


Offline Aleksandar B

 • Global Moderator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 47
 • Posts: 4107
 • Activity:
  0%
 • Karma: 307
Nikodinov  560855  ;  Baxter  560855

Offline Ljube

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 41
 • Posts: 5785
 • Activity:
  0%
 • Karma: 201
  • Aqua Park
E sto sakas be pocttopus vnatre da gi slika??? bas ubavo e obajsneto kaj se.  gsdzz

Offline nikodinov

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Nov 2009
 • Location: Bitola
 • Age: 39
 • Posts: 308
 • Activity:
  0%
 • Karma: 17
Дали има продавници за акваристика во Струга и Ресен ?

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 55
 • Posts: 12153
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Vo struga ima edno, nad gradskoto pazariste
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline zoki

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Feb 2010
 • Location: kicevo
 • Posts: 258
 • Activity:
  0%
 • Karma: 11
Re: Продавници за Акваристика во Македонија
« Reply #8 on: September 22, 2010, 12:53:29 PM »
i vo kicevo ima edna ama isto kako da nema-steta

Tags:
 

Users Online Users Online (24)
Members Google (3)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal