collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
Лос Анџелес, 7 септември 2010 (МИА) - Порно актерот Принц Јашуа се опоравува во удобноста на својот дом од несреќата која ја доживеа на работното место на 23 август.

Тој за време на снимањето на секс сцена со филмската партнерка Бетанија Бенц го скршил пенисот, поради што најмалку два месеци не може да продолжи со снимање.

Со цел публиката да не остане лишена од сите детали околу несреќата, самиот порно актер детално им го опиша настанот на медиумите. Актерот изјави дека за време на дивиот секс, неговиот пенис излегол од вагината на партнерката и со цела сила удрил во нејзината срамна коска. Се чул звук на пукање, а од неговиот пенис почнало да тече крв. Итно е пренесен во болница каде му била извршена операција која траела три и пол часа.

Принц Јашуа се заблагодари на сите свои обожаватели за подршката која ја добива од нив, како и на подшката од неговата девојка Ариана Стар, која е во негова близина и е „вистинска светица“.

Link

Author Topic: Nesreka na rabotno mesto!!!  (Read 2360 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Nesreka na rabotno mesto!!!
« on: September 12, 2010, 01:52:58 AM »
Лос Анџелес, 7 септември 2010 (МИА) - Порно актерот Принц Јашуа се опоравува во удобноста на својот дом од несреќата која ја доживеа на работното место на 23 август.

Тој за време на снимањето на секс сцена со филмската партнерка Бетанија Бенц го скршил пенисот, поради што најмалку два месеци не може да продолжи со снимање.

Со цел публиката да не остане лишена од сите детали околу несреќата, самиот порно актер детално им го опиша настанот на медиумите. Актерот изјави дека за време на дивиот секс, неговиот пенис излегол од вагината на партнерката и со цела сила удрил во нејзината срамна коска. Се чул звук на пукање, а од неговиот пенис почнало да тече крв. Итно е пренесен во болница каде му била извршена операција која траела три и пол часа.

Принц Јашуа се заблагодари на сите свои обожаватели за подршката која ја добива од нив, како и на подшката од неговата девојка Ариана Стар, која е во негова близина и е „вистинска светица“.
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 57
 • Posts: 6244
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #1 on: September 12, 2010, 02:43:55 AM »
Abe  stari kaj gi naogjas vakvi informacii hahahaha
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #2 on: September 12, 2010, 03:51:59 AM »
na vesti be :)
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline majakashi

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Mar 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 40
 • Posts: 1265
 • Activity:
  0%
 • Karma: 57
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #3 on: September 12, 2010, 04:13:09 AM »
UHHHH JEZIVOOO.....

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #4 on: September 12, 2010, 04:35:20 AM »
abe ne se ezi, isto kako da si skrsil prste, raka ili noga (ptu ptu ptu), siguranjeto pokriva, eve Adzijata ke kaze on e glaven tamu :)
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline Bobi

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Sep 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 44
 • Posts: 758
 • Activity:
  0%
 • Karma: 30
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #5 on: September 12, 2010, 04:35:54 AM »
I sega vo gips  ghgf

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #6 on: September 12, 2010, 05:57:02 AM »
лечете се!

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #7 on: September 12, 2010, 08:07:25 AM »
подобро ставете некој линк од некој филм или некој корисен софтвер. ова може да го бришите! 52655 за темава!

Offline ПРЧО

 • V I P
 • aquamaniac
 • *
 • Join Date: Jun 2008
 • Location: Kumanovo
 • Age: 41
 • Posts: 2868
 • Activity:
  0%
 • Karma: 103
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #8 on: September 12, 2010, 08:08:52 AM »
cisto kako informacija, a ako imas nekoj free softver za sliki slobodno staj  gsdzz

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #9 on: September 12, 2010, 08:21:13 AM »
ima be prco vo download sekcijata


poctopus...kakov film sakas be brat, od princ josua?
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #10 on: September 12, 2010, 09:10:05 AM »
eve za pocto specijalno :)


Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #11 on: September 12, 2010, 09:11:20 AM »
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline ADZI

 • aquamaniac
 • ******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Skopje, MACEDONIA
 • Age: 43
 • Posts: 2222
 • Activity:
  0%
 • Karma: 25
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #12 on: September 12, 2010, 10:23:10 AM »
U princip nema koska da se skrsi i ne se klasificira kako fraktura, ali pod pritisok moze  da punke... kazuvale doktorive strasna rabota.. krv do mila volja obicno krven sad nastraduva pa sienje cuda...
isto taka da se pazite od pravosmukalka moze da napravi hematom subdermalen...  blee ...

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #13 on: September 12, 2010, 10:24:46 AM »
eve odgovor od specijalist za k*rokoskeni zaboluvanja 560855  ghgf
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #14 on: September 12, 2010, 11:59:27 AM »
eve odgovor od specijalist za k*rokoskeni zaboluvanja 560855  ghgf
boske boske

Offline betim

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје, Чаир
 • Age: 32
 • Posts: 496
 • Activity:
  0%
 • Karma: 17
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #15 on: September 12, 2010, 03:40:05 PM »
eve odgovor od specijalist za k*rokoskeni zaboluvanja 560855  ghgf
 boske boske
Resist the temptation

Offline pirat_07

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Aug 2009
 • Location: Kavadarci
 • Age: 42
 • Posts: 691
 • Activity:
  0%
 • Karma: 24
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #16 on: September 13, 2010, 02:18:16 AM »
U princip nema koska da se skrsi i ne se klasificira kako fraktura, ali pod pritisok moze  da punke... kazuvale doktorive strasna rabota.. krv do mila volja obicno krven sad nastraduva pa sienje cuda...
isto taka da se pazite od pravosmukalka moze da napravi hematom subdermalen...  blee ...
Mmmm znaci od tuka ide pesnata: Ne se plasi ne se boi...  boske
Koj posleden se smee... ne go razbral vicot :)

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 57
 • Posts: 6244
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #17 on: September 13, 2010, 11:24:18 AM »
 boske boske
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #18 on: September 13, 2010, 09:30:20 PM »
еве ти слободен софтвер за слики. се вика Irfan View. линк за симнување:

[Login or Register]

ова ти се плагинзи за него:
[Login or Register]

cisto kako informacija, a ako imas nekoj free softver za sliki slobodno staj  gsdzz
« Last Edit: September 13, 2010, 09:31:50 PM by pocttopus »

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Nesreka na rabotno mesto!!!
« Reply #19 on: September 13, 2010, 10:35:24 PM »
Admin, еве ти клип за чудење. руски трансформерс, сниман за 2 часа и монтиран за еден месец. и јас мислам дека не е лош за толку кратко време.  ghgf


Tags:
 

Users Online Users Online (25)
Members Google
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal