collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
Здраво ,Се викам Јордан имам 26 години и сум од скопје, чувам риби од мал но никогаш не сум бил посветен на тоа и не сум следел акваристички закони и како би требало да се одгледува аквариум. Имам 70 литарски аквариум во кој живеат 30 кардинали и десетина ред чери шримпови. во брзо време ке правам козариум  :D. Ви благодарам што ме примивте да бидам член на ова друштво на акваристи.Голем поздрав до сите

Link

Author Topic: Zdravo na site  (Read 1430 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jordan1223

 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Oct 2010
 • Location: Skopje
 • Age: 40
 • Posts: 91
 • Activity:
  0%
 • Karma: 22
  • Red Sea Relax
Zdravo na site
« on: October 03, 2010, 11:11:00 PM »
Здраво ,Се викам Јордан имам 26 години и сум од скопје, чувам риби од мал но никогаш не сум бил посветен на тоа и не сум следел акваристички закони и како би требало да се одгледува аквариум. Имам 70 литарски аквариум во кој живеат 30 кардинали и десетина ред чери шримпови. во брзо време ке правам козариум  :D. Ви благодарам што ме примивте да бидам член на ова друштво на акваристи.Голем поздрав до сите

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Re: Zdravo na site
« Reply #1 on: October 03, 2010, 11:39:14 PM »
 56805 uste ednas Jordane moze da go predstavis tvojot akvarium vo soodvetnata sekcija. 55655

Offline ПРЧО

 • V I P
 • aquamaniac
 • *
 • Join Date: Jun 2008
 • Location: Kumanovo
 • Age: 42
 • Posts: 2868
 • Activity:
  0%
 • Karma: 103
Re: Zdravo na site
« Reply #2 on: October 04, 2010, 03:40:15 AM »
dobredojde jovan

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Zdravo na site
« Reply #3 on: October 04, 2010, 05:09:25 AM »
56805јован. ајде домаќини вадете локум да го почастите новиот член. ваљда нешто и за нас ќе има...  5805

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 35
 • Posts: 1352
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Re: Zdravo na site
« Reply #4 on: October 04, 2010, 06:09:56 AM »
Хаха го прекрстивте човекот :D :D :D
Goran Manevski

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Zdravo na site
« Reply #5 on: October 04, 2010, 06:36:54 AM »
чути остај... hgfg

Хаха го прекрстивте човекот :D :D :D

Offline stefan_sword

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Nov 2009
 • Location: kumanovo
 • Age: 35
 • Posts: 332
 • Activity:
  0%
 • Karma: 24
Re: Zdravo na site
« Reply #6 on: October 04, 2010, 06:37:37 AM »
Dobro dojde

Offline jordan1223

 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Oct 2010
 • Location: Skopje
 • Age: 40
 • Posts: 91
 • Activity:
  0%
 • Karma: 22
  • Red Sea Relax
Re: Zdravo na site
« Reply #7 on: October 04, 2010, 06:43:18 AM »
Јован, Јовица ме прекрстувале многу пати ехехехеххех нема гајле . како што би рекле не се важни годините важно е да се дружиме ахахахаха, ке згрешам и ја некој можеби а локумче чекам хахаха
« Last Edit: October 04, 2010, 06:44:04 AM by jordan1223 »

Offline Cimento

 • Plant junkie
 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jun 2008
 • Location: Tetovo
 • Age: 42
 • Posts: 1484
 • Activity:
  0%
 • Karma: 99
Re: Zdravo na site
« Reply #8 on: October 04, 2010, 09:13:25 AM »
Добредојде.... 56048575
Happines is like peeng in your pants. Everyone can see it but only you can feel it's warmth!

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 58
 • Posts: 6244
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: Zdravo na site
« Reply #9 on: October 04, 2010, 10:09:16 AM »
Epa ajde....dobra druzba na  56048575
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 7401
 • Activity:
  0%
 • Country: 00
 • Karma: 162
  • LID
Re: Zdravo na site
« Reply #10 on: October 04, 2010, 10:26:25 AM »
 56805

Tags:
 

Zdravo

Started by Cefopomalio

Replies: 9
Views: 1454
Last post December 05, 2009, 02:27:26 PM
by Bobi
zdravo

Started by andrej79

Replies: 10
Views: 1677
Last post February 19, 2010, 11:16:45 PM
by petreski t.
Zdravo

Started by vace

Replies: 13
Views: 1747
Last post April 13, 2010, 03:05:43 AM
by majakashi
Zdravo

Started by Bojan

Replies: 6
Views: 1438
Last post June 13, 2010, 10:45:38 AM
by Uran
zdravo i od mene ,, pak,,

Started by andrej

Replies: 4
Views: 1296
Last post October 11, 2010, 07:54:27 AM
by ivica74sk
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal