collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 08:07:37 PM]


Sreken rodenden by p
[July 12, 2020, 07:27:29 AM]


Mislenja za Juwel Primo 60 LED Starter set? by p
[July 06, 2020, 08:57:14 AM]


nekolku soveti by URAN2
[July 02, 2020, 06:01:41 AM]


'A Tribute To...' Prv blackwater [emoji4] by p
[July 01, 2020, 11:19:19 PM]


Мрест на Бета Борци by p
[May 18, 2020, 10:08:50 PM]

The first post content
Имам 30 неон тетри, ги имам скоро една недела, купени ми се од Акватика. Е сега ги гледам има неколку "подуени" и се сомневам дека имаат икри. Барам совети и се што знаете околу мрест на овие риби, пошто многу сакам да ги размножам иако знам дека е доста тешко.  55655

Link

Author Topic: Мрест на неон тетри?  (Read 2156 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zoran.d5

  • Junior clen
  • **
  • Join Date: Mar 2014
  • Location: Stip, R. Makedonija
  • Age: 45
  • Posts: 41
  • Activity:
    0%
  • Karma: 1
Одг: Мрест на неон тетри?
« Reply #20 on: April 08, 2014, 01:24:32 PM »
Искрено, не ни се обидов, бидејќи се зафатив со други работи итн... Ова лето ќе биди плодно  :icon_thumright:
ako ne ti tesko izvestuvaj, me interesiraat ovie ribi, no nemam dovolno vreme za da gi posmatram.
3OPAH

Tags:
 

Мрест на Трофеус Икола

Started by iron man

Replies: 10
Views: 1010
Last post January 04, 2009, 02:05:13 PM
by nenad66
Ancistrus Sp. Мрест

Started by spike15_mk

Replies: 42
Views: 2749
Last post June 14, 2009, 09:39:50 AM
by Ljube
Мрест на Скалари

Started by DimitarJ

Replies: 110
Views: 6697
Last post February 13, 2011, 11:22:34 PM
by p
Мојот прв мрест.

Started by AFROMAN

Replies: 11
Views: 1159
Last post June 16, 2011, 04:14:41 AM
by Дамјан
Мрест на Galaxy Razbora

Started by anrovla

Replies: 33
Views: 1729
Last post May 21, 2012, 11:48:49 AM
by anrovla
Users Online Users Online (37)
Members DarkAngelMKD
Members Google (5)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal