collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 08:39:18 PM]


"Prematurity" by NO CARRIER
[September 17, 2021, 10:01:27 PM]


Blue magic - by nikouro by DimitarJ
[August 12, 2021, 01:40:22 AM]

The first post content
Здраво на сите јас сум Мартин, незнам кој ќе го прочита постов, но од скоро имам аквариум али навлегов доста длабоко. Мило ми е што постои вакво форумче пошто се утепав од барање на луѓе на фејзбук и никако со ниокј да стапам во контакт. Вака незнам кои се правилата на форумот сега за сега ќе ги прочитам незнам дали смеам да ставам слики и линкови.

Мојот аквариум е на youtube може да ме најдете под user: mctiggaz често си ставам клипчиња па кажете што мислите :)

Link

Author Topic: Здраво  (Read 824 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tiggaz

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 37
 • Posts: 632
 • Activity:
  0%
 • Karma: 64
  • eHost Mk
Здраво
« on: August 05, 2011, 03:06:46 PM »
Здраво на сите јас сум Мартин, незнам кој ќе го прочита постов, но од скоро имам аквариум али навлегов доста длабоко. Мило ми е што постои вакво форумче пошто се утепав од барање на луѓе на фејзбук и никако со ниокј да стапам во контакт. Вака незнам кои се правилата на форумот сега за сега ќе ги прочитам незнам дали смеам да ставам слики и линкови.

Мојот аквариум е на youtube може да ме најдете под user: mctiggaz често си ставам клипчиња па кажете што мислите :)
Are you reaching your potential?

Offline tomce

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: May 2010
 • Location: kumanovo
 • Age: 35
 • Posts: 931
 • Activity:
  0%
 • Karma: 40
  • Интернет Бизнис Македонија
Re: Здраво
« Reply #1 on: August 05, 2011, 03:54:13 PM »
најважно правило е да имаш аквариум(и)

добредојде и слободно поставувај си видеа, дури имаш и секција за претставување на аквариумот од а до ш што се имаш користиш

па претстави го

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 55
 • Posts: 12153
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Здраво
« Reply #2 on: August 05, 2011, 04:18:13 PM »
 56805
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline Neon

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Mar 2011
 • Location: Скопје
 • Age: 26
 • Posts: 140
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Re: Здраво
« Reply #3 on: August 06, 2011, 04:24:42 AM »
Добредојде!

Offline Ogi

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2010
 • Location: Kumanovo
 • Age: 36
 • Posts: 1765
 • Activity:
  0%
 • Karma: 85
Re: Здраво
« Reply #4 on: August 06, 2011, 08:50:43 AM »
 56805 na  56048575
Comming soon :)

Offline petreski t.

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: skopje
 • Age: 30
 • Posts: 1437
 • Activity:
  0%
 • Karma: 69
Re: Здраво
« Reply #5 on: August 06, 2011, 09:50:39 AM »
 56805 56805

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 46
 • Posts: 7385
 • Activity:
  1%
 • Country: 00
 • Karma: 160
  • LID
Re: Здраво
« Reply #6 on: August 06, 2011, 02:20:19 PM »
 56805
Имаш убаво аквариумче. Треба да го претставиш на форумов

Offline Gjuro

 • aquamaniac
 • ******
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: Kumanovo
 • Age: 42
 • Posts: 2693
 • Activity:
  0%
 • Karma: 194
Re: Здраво
« Reply #7 on: August 06, 2011, 04:06:43 PM »
 56805 na  56048575

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 55
 • Posts: 6244
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: Здраво
« Reply #8 on: August 08, 2011, 12:31:14 AM »
 56805
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne

Tags:
 

Здраво!

Started by Boban

Replies: 20
Views: 2003
Last post February 05, 2010, 08:27:57 AM
by jufka
Здраво

Started by Kire

Replies: 6
Views: 978
Last post March 12, 2010, 10:36:12 PM
by ivica74sk
Здраво :)

Started by milantosevski

Replies: 13
Views: 1352
Last post April 08, 2010, 06:38:31 AM
by Uran
Здраво!!

Started by AFROMAN

Replies: 4
Views: 897
Last post May 25, 2010, 01:27:42 PM
by jufka
Здраво!

Started by OscarMKD

Replies: 0
Views: 739
Last post December 17, 2010, 07:32:39 AM
by OscarMKD
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal