collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Today at 08:51:22 PM]


Sreken rodenden by p
[Today at 06:54:35 PM]


200l posle 4 meseci by p
[November 27, 2019, 12:51:11 AM]


Dzungla 370l ACIDO by Aleksandar Ilievski
[November 19, 2019, 01:02:22 PM]


NANO SHRIMP ACIDO 2019 by Aleksandar Ilievski
[November 14, 2019, 07:23:08 AM]


"The Farewell" by biguran2
[November 06, 2019, 11:33:14 PM]


Акваристика во МК (2019) by p
[October 21, 2019, 01:25:10 AM]


la niña by DimitarJ
[October 21, 2019, 12:47:03 AM]


Нов 350л аквариум by marjanmic
[October 21, 2019, 12:23:14 AM]

The first post content
Не се претставив ке го оставам тоа за покасно сега брзам  :embarrass:
проблемот ми е скаларите пуштија икра, икрите ги префрлив во помал акв. и пропливаа околу 15(од око) е сеа писувам во храна зошто артемијата веке помина 48часа ама не гледам некоја разлика од кога ја ставив значи помош околу артемијата
-прогуглав и сегде го пишува сличното така и направив ама нема промени а малите ке огладнат кај и да е...

ако не и е место на темава тука нека ја префрли некој од админите

Link

Author Topic: Артемија  (Read 764 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ljypce

 • Neaktiven
 • *
 • Join Date: Nov 2011
 • Posts: 1
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Артемија
« on: November 15, 2011, 12:44:41 PM »
Не се претставив ке го оставам тоа за покасно сега брзам  :embarrass:
проблемот ми е скаларите пуштија икра, икрите ги префрлив во помал акв. и пропливаа околу 15(од око) е сеа писувам во храна зошто артемијата веке помина 48часа ама не гледам некоја разлика од кога ја ставив значи помош околу артемијата
-прогуглав и сегде го пишува сличното така и направив ама нема промени а малите ке огладнат кај и да е...

ако не и е место на темава тука нека ја префрли некој од админите

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 44
 • Featured
 • Posts: 7321
 • Activity:
  6%
 • Karma: 158
  • LID
Re: Артемија
« Reply #1 on: November 15, 2011, 12:49:03 PM »

Tags:
 

Users Online Users Online (58)
Members Google (2)