collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 08:21:10 PM]


Sreken rodenden by p
[July 12, 2020, 07:27:29 AM]


Mislenja za Juwel Primo 60 LED Starter set? by p
[July 06, 2020, 08:57:14 AM]


nekolku soveti by URAN2
[July 02, 2020, 06:01:41 AM]


'A Tribute To...' Prv blackwater [emoji4] by p
[July 01, 2020, 11:19:19 PM]

The first post content
Не се претставив ке го оставам тоа за покасно сега брзам  :embarrass:
проблемот ми е скаларите пуштија икра, икрите ги префрлив во помал акв. и пропливаа околу 15(од око) е сеа писувам во храна зошто артемијата веке помина 48часа ама не гледам некоја разлика од кога ја ставив значи помош околу артемијата
-прогуглав и сегде го пишува сличното така и направив ама нема промени а малите ке огладнат кај и да е...

ако не и е место на темава тука нека ја префрли некој од админите

Link

Author Topic: Артемија  (Read 959 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ljypce

 • Neaktiven
 • *
 • Join Date: Nov 2011
 • Posts: 1
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Артемија
« on: November 15, 2011, 12:44:41 PM »
Не се претставив ке го оставам тоа за покасно сега брзам  :embarrass:
проблемот ми е скаларите пуштија икра, икрите ги префрлив во помал акв. и пропливаа околу 15(од око) е сеа писувам во храна зошто артемијата веке помина 48часа ама не гледам некоја разлика од кога ја ставив значи помош околу артемијата
-прогуглав и сегде го пишува сличното така и направив ама нема промени а малите ке огладнат кај и да е...

ако не и е место на темава тука нека ја префрли некој од админите

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 45
 • Posts: 7327
 • Activity:
  15%
 • Country: 00
 • Karma: 160
  • LID
Re: Артемија
« Reply #1 on: November 15, 2011, 12:49:03 PM »

Tags:
 

Артемија салина

Started by No 1

Replies: 40
Views: 3872
Last post July 27, 2011, 04:53:43 AM
by Farscape
Users Online Users Online (54)
Members Google (3)
Members Alexa
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal