collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 10:26:21 PM]


Нов Почеток by p
[March 15, 2023, 03:09:48 AM]


Среќна нова 2023 година by NO CARRIER
[January 01, 2023, 02:21:54 AM]

The first post content

Author Topic: Конкурс за најдобри фотографии од Скопје  (Read 1154 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cvijo

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 56
 • Posts: 1122
 • Activity:
  0%
 • Karma: 62

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 44
 • Posts: 7544
 • Activity:
  4%
 • Country: mk
 • Karma: 91
еве ја мојата [Login or Register] на конкурсот па на тие што ќе им се допадне би ги замолил да гласаат.

им благодарам и на тие што само ќе ја погледнат. 

Offline Cvijo

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 56
 • Posts: 1122
 • Activity:
  0%
 • Karma: 62
 :icon_thumright: imas glas  :icon_thumright:

Offline Cvijo

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 56
 • Posts: 1122
 • Activity:
  0%
 • Karma: 62

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 44
 • Posts: 7544
 • Activity:
  4%
 • Country: mk
 • Karma: 91
благодарам за гласот и особено ако навистина ти се допаднала.  :notworthy:

инаку сликата ја има на [Login or Register] страна.:icon_thumright: imas glas  :icon_thumright:

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 48
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
 Samo Lajk ili ima i drug nacin na glasanje.Od mene vekje dobi lajk e sega ako treba uste nesto kazuvaj.Slikata e zakon.

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 44
 • Posts: 7544
 • Activity:
  4%
 • Country: mk
 • Karma: 91
само like-ови собираат кои ги сметаат како гласови.

благодарам за твојата подршка и особено што ти се допаѓа.  :notworthy:

Samo Lajk ili ima i drug nacin na glasanje.Od mene vekje dobi lajk e sega ako treba uste nesto kazuvaj.Slikata e zakon.

Offline Ljube

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 43
 • Posts: 5785
 • Activity:
  0%
 • Karma: 201
  • Aqua Park
 :icon_thumright:

Offline burda

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Feb 2011
 • Location: skopje
 • Age: 47
 • Posts: 266
 • Activity:
  0%
 • Karma: 18
 :icon_thumright:

Offline NO CARRIER

 • V I P
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: May 2009
 • Location: България, Пазарджик
 • Age: 52
 • Posts: 5393
 • Activity:
  30%
 • Karma: 61
  • Николай Цветков
Хубава е. Глас и от мене.  :icon_thumright:

Offline Aleksandar B

 • Global Moderator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 4107
 • Activity:
  0%
 • Karma: 307
Re: Конкурс за најдобри фотографии од Скопје
« Reply #10 on: February 20, 2012, 12:16:44 PM »
 :icon_thumright:

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 47
 • Posts: 7399
 • Activity:
  1%
 • Country: 00
 • Karma: 162
  • LID
Re: Конкурс за најдобри фотографии од Скопје
« Reply #11 on: February 20, 2012, 12:23:26 PM »
 :icon_thumright:

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 44
 • Posts: 7544
 • Activity:
  4%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Конкурс за најдобри фотографии од Скопје
« Reply #12 on: February 27, 2012, 01:08:12 AM »
[Login or Register]

како што може да видите од линкот погоре веќе се објавени резултатите од конкурсот. мојата фотографија освои 51 глас што беше далеку зад победниците. жалби, поплаки, пофалби и ред друго ќе има многу околу овој конкурс, но јас само можам да кажам дека нареден пат нема да учествувам на избор без претходно да се дефинираат правилата на игра! не велам дека мојата фотографија требаше да освои награда затоа што имаше навистина многу подобри од мојата, но меѓу наградените има една фотографија во која нема ниту композиција ниту пак е запазено третина-фотографија правилото. како и да е, бидејќи немам facebook профил, на првите тројца им честитам за наградите.  :happy:

затоа од се срце сакам да им се заблагодарам на сите членови на  56048575  кои ми дадоа подршка во овој конкурс и без разлика што не сум освоил награда, вашите коментари секогаш најмногу ќе ми значат.  :notworthy:


Offline tiggaz

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 38
 • Posts: 632
 • Activity:
  0%
 • Karma: 64
  • eHost Mk
Re: Конкурс за најдобри фотографии од Скопје
« Reply #13 on: February 27, 2012, 01:16:33 AM »
Не јас разбирам да украдеш фотографија за некоја цел... Ама да украдеш фотографија и со нејзе на натпревар да одиш на што личи?

Значи фотографииве сите до една беа заникаде (лично мислење). Башка се изнервира пошто сретнаф фотографии од другар мои поставени од некој друг. А на крај од се.. уште Курир вика дека тие фотографии што учествувале на конкурсот ќе ги користи за понатамошни работи. И кај е сега другарми со неговата фотографија што му ја украле во муабетов?


Are you reaching your potential?

Tags:
 

Users Online Users Online (30)
Members Google (4)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2023, SimplePortal