collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
Баскерфест е уличен фестивал на акробати кој се одржува секоја година низ улиците на Скопје, а почнува денеска, еве неколку фотки, тие што направиле некоја фотка нека постават.


Link

Author Topic: Баскерфест 2012  (Read 1159 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 34
 • Posts: 1352
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Баскерфест 2012
« on: June 01, 2012, 12:48:10 PM »
Баскерфест е уличен фестивал на акробати кој се одржува секоја година низ улиците на Скопје, а почнува денеска, еве неколку фотки, тие што направиле некоја фотка нека постават.

Goran Manevski

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 34
 • Posts: 1352
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Одг: Баскерфест 2012
« Reply #1 on: June 01, 2012, 12:58:53 PM »


Goran Manevski

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Одг: Баскерфест 2012
« Reply #2 on: June 01, 2012, 11:27:04 PM »
 Chigalj Max?

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 34
 • Posts: 1352
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Одг: Баскерфест 2012
« Reply #3 on: June 02, 2012, 04:53:51 AM »
Немам појма, еве уште фотки.

Goran Manevski

Offline Gjurik

 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Apr 2012
 • Location: Скопје
 • Posts: 76
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Одг: Баскерфест 2012
« Reply #4 on: June 02, 2012, 07:20:06 AM »

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 34
 • Posts: 1352
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Одг: Баскерфест 2012
« Reply #5 on: June 03, 2012, 05:35:01 AM »
Типов се протна низ обрач!

Goran Manevski

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 34
 • Posts: 1352
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Одг: Баскерфест 2012
« Reply #6 on: June 03, 2012, 05:36:19 AM »
Goran Manevski

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 34
 • Posts: 1352
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Одг: Баскерфест 2012
« Reply #7 on: June 04, 2012, 09:10:14 PM »
Човеков си стави меч во грлото и жонглираше ebate beljata

Goran Manevski

Tags:
 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal