collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Today at 12:49:37 AM]


580 Литри by p
[Yesterday at 01:54:01 PM]


Sreken rodenden by p
[December 12, 2019, 06:54:35 PM]


200l posle 4 meseci by p
[November 27, 2019, 12:51:11 AM]


Dzungla 370l ACIDO by Aleksandar Ilievski
[November 19, 2019, 01:02:22 PM]


NANO SHRIMP ACIDO 2019 by Aleksandar Ilievski
[November 14, 2019, 07:23:08 AM]


"The Farewell" by biguran2
[November 06, 2019, 11:33:14 PM]


Акваристика во МК (2019) by p
[October 21, 2019, 01:25:10 AM]


la niña by DimitarJ
[October 21, 2019, 12:47:03 AM]


Нов 350л аквариум by marjanmic
[October 21, 2019, 12:23:14 AM]

The first post content
Мојот нов 100 литарски аголен аквариум, Атман UFO 550,
престои работа за да се подигне и живне ...Link

Author Topic: UFO таканаречен аквариум :)  (Read 11907 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 45
 • Posts: 11248
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Re: UFO таканаречен аквариум :)
« Reply #140 on: March 29, 2018, 11:08:57 PM »
 Браво ми се пријаде салата. Одлична состојба на билките.Колку видови имаш?

Online vladoma

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Oct 2012
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Featured
 • Posts: 403
 • Activity:
  0%
 • Karma: 54
Re: UFO таканаречен аквариум :)
« Reply #141 on: March 29, 2018, 11:19:14 PM »
Фала дечки,
интереса работа Ивица не ми текнало да ги бројам, еве набрзина што избројав испадна 17 ! знам дека треба да извадам доста од нив оти непотребно се гушат едни со други ама пуста желба уште 17 нови сака да стави :)

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 41
 • Featured
 • Posts: 7158
 • Activity:
  27%
 • Country: mk
 • Karma: 88
« Last Edit: December 02, 2018, 06:15:33 AM by pocttopus »

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 41
 • Featured
 • Posts: 7158
 • Activity:
  27%
 • Country: mk
 • Karma: 88
Re: UFO таканаречен аквариум :)
« Reply #143 on: December 02, 2018, 06:16:15 AM »
@vladoma како оди со аквариумот? Како си? Што има ново? :happy:

Tags: ufo тревнат 
 

Users Online Users Online (27)
Members vladoma
Members Google