collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
 • листата е направена хронолошки како што беа објавени предлозите во темата за маичките.
 • секој член има право на еден глас!
 • одберете го вашиот омилен дизајн и гласајте.
 • гласањето трае три дена.
 

1. pljs

[Login or Register]
[Login or Register]

2. AleksandarB

[Login or Register]

3. pocttopus - discus

[Login or Register]

4. pocttopus - betta

[Login or Register]

5. pocttopus - skalar

[Login or Register]

6. Cvijo

[Login or Register]

7. AFROMAN

[Login or Register]

Link

Poll

Одберете една од понудените опции

1. pljs
1 (8.3%)
2. AleksandarB
3 (25%)
3. pocttopus - discus
2 (16.7%)
4. pocttopus - betta
0 (0%)
5. pocttopus - skalar
1 (8.3%)
6. Cvijo
2 (16.7%)
7. AFROMAN
3 (25%)

Total Members Voted: 12

Voting closed: July 24, 2013, 12:09:21 PM

Author Topic: [избор] дизајн на маички - поништено!  (Read 1561 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
 • листата е направена хронолошки како што беа објавени предлозите во темата за маичките.
 • секој член има право на еден глас!
 • одберете го вашиот омилен дизајн и гласајте.
 • гласањето трае три дена.
 

1. pljs

[Login or Register]
[Login or Register]

2. AleksandarB

[Login or Register]

3. pocttopus - discus

[Login or Register]

4. pocttopus - betta

[Login or Register]

5. pocttopus - skalar

[Login or Register]

6. Cvijo

[Login or Register]

7. AFROMAN

[Login or Register]
« Last Edit: July 23, 2013, 05:32:12 AM by pocttopus »

Offline Cvijo

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 57
 • Posts: 1122
 • Activity:
  0%
 • Karma: 62
Одг: [избор] дизајн на маички
« Reply #1 on: July 21, 2013, 12:36:22 PM »
br.7 ,-Afroman ;)

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: [избор] дизајн на маички
« Reply #2 on: July 21, 2013, 12:38:55 PM »
@Cvijo дали гласаше преку формата што е поставена најгоре на страната?

Offline Dj

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jun 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 36
 • Posts: 1559
 • Activity:
  0%
 • Karma: 134
  • www.cichlids.mk
[избор] дизајн на маички
« Reply #3 on: July 21, 2013, 12:50:18 PM »
7-Afroman.
@ Pocttopus : preku tapatalk ne dava nikakva druga opcija za glasanje...
House Of Cichlids!!!
[Login or Register]

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: [избор] дизајн на маички
« Reply #4 on: July 21, 2013, 12:53:45 PM »
@Dj пробај да се уклучиш преку компјутер... гласањето трае три дена. оваа забелешка ќе ја проследам кај администрацијата и ќе видиме што може да се направи.

Offline Cvijo

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 57
 • Posts: 1122
 • Activity:
  0%
 • Karma: 62
Одг: [избор] дизајн на маички
« Reply #5 on: July 21, 2013, 12:59:18 PM »
@Cvijo дали гласаше преку формата што е поставена најгоре на страната?
preku mobilen ima najgore (doagja nekako nad temata ) :icon_thumright:
ispraveno

Offline Dj

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jun 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 36
 • Posts: 1559
 • Activity:
  0%
 • Karma: 134
  • www.cichlids.mk
[избор] дизајн на маички
« Reply #6 on: July 21, 2013, 01:16:23 PM »
Eve kaj mene kako izgleda na tapatalk .. moze so prebaruvac e druga prikaska :)

House Of Cichlids!!!
[Login or Register]

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: [избор] дизајн на маички
« Reply #7 on: July 21, 2013, 01:25:39 PM »
@Dj пробај да смениш тема или browser да видиш дали ќе можеш на тој начин да гласаш.

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: [избор] дизајн на маички
« Reply #8 on: July 23, 2013, 05:28:07 AM »
изборот го поништуваме... наскоро ќе отвориме нов избор со мало надополнување во дизајните...  :happy:Offline fis

 • Banned
 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Jan 2013
 • Location: Скопје
 • Age: 47
 • Posts: 590
 • Activity:
  0%
 • Karma: 67
Се надевам дека и дизајнот на Томче ќе биде вклучен (секако доколку Томче не се откажа од идејата)

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7547
 • Activity:
  1%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: [избор] дизајн на маички - поништено!
« Reply #10 on: July 23, 2013, 06:10:15 AM »
@fis дизајнот на томче беше со модифицирано лого, но авторот на истото лого не дозволува да се менува... тоа е негов избор и јас не можам да превземам таква одговорност да го ставам во листата на гласање иако и мене ми се допадна таа опција.

поради тоа јас направив комплетно нов дизајн и на пример јас дозволувам да се менуваат моите предлози, но ете никој не се нафати да смени нешто од моите изработки... треба ли да се лутам на сите оние што не се нафатиле да сменат нешто кај моите предлози!? апсурдно е нели... !

сите имаме различни пристапи кон работите и секое мислење треба да го почитуваме и доколку не ни се допаѓа да бидеме резервирани во коментарите.Offline fis

 • Banned
 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Jan 2013
 • Location: Скопје
 • Age: 47
 • Posts: 590
 • Activity:
  0%
 • Karma: 67
Одг: [избор] дизајн на маички - поништено!
« Reply #11 on: July 23, 2013, 06:59:49 AM »
 :icon_salut:

Со ниту еден мој коментар немав намера да навредам некого и ако некој се почувствувал навреден се извинувам. Кога ги видов твоите предлози (со изменето лого) помислив дека се сменило нешто, ама ете не било така.

Tags:
 

Избор на dual-band рутер

Started by p

Replies: 3
Views: 1476
Last post September 29, 2017, 10:15:41 PM
by p
MOVED: [нов избор] дизајн на маички

Started by p

Replies: 0
Views: 1074
Last post July 23, 2013, 05:59:31 AM
by p
[нов избор] дизајн на маички

Started by p

Replies: 23
Views: 3488
Last post October 01, 2013, 11:42:29 AM
by p
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal