collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

Sreken rodenden by Aquatica
[Yesterday at 10:48:14 PM]


DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 09:45:08 PM]


'A Tribute To...' Prv blackwater [emoji4] by Ivanov Mitko
[May 19, 2020, 07:26:33 AM]


Мрест на Бета Борци by p
[May 18, 2020, 10:08:50 PM]


Offtopic: PROaqua_The_King_Symphysodon by p
[May 01, 2020, 11:11:24 AM]


PROaqua_The_King_Symphysodon by DimitarJ
[April 23, 2020, 10:27:37 PM]


REEF-ot na Viktor by DimitarJ
[April 20, 2020, 10:09:45 PM]

The first post content
Поздрав до сите !
Ова би требало да биде мојот почеток со дискуси   :D
еве со што ќе стартувам , понатака здравје -еве едно видео од дискусите ,моментално во помалиот аквариум додека го преуредам поголемиот !полесно е чувањето-одржувањето во оваков ак. без подлога но неколку дена работам на уредување на 250л.
чистење песок,вриење,припрема на дрва,вриење ,припрема на останата опрема...доста работа !

[Login or Register]
аквариум 125*40*50
има уште некоја слика само да ги довршам припремите   jea
Пошто ова е мој почеток без лично искуство -доста прочитано од NET ,очекувам ваша помош -совети,критики...
 55655Link

Author Topic: ★ Bane ★ diskusi ★  (Read 18669 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ban4o

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: May 2012
 • Location: Skopje
 • Age: 25
 • Posts: 240
 • Activity:
  0%
 • Karma: 27
Одг: ★ Bane ★ diskusi ★
« Reply #260 on: November 14, 2014, 01:00:50 PM »
Најдов некои слики по комп. и направив една сликовита споредба

[Login or Register]
 3dclin

Offline Ban4o

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: May 2012
 • Location: Skopje
 • Age: 25
 • Posts: 240
 • Activity:
  0%
 • Karma: 27
Одг: ★ Bane ★ diskusi ★
« Reply #261 on: November 17, 2014, 02:00:06 PM »
Набрзина!
[Login or Register]
 3dclin

Offline AFROMAN

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: May 2010
 • Location: Strumica
 • Age: 22
 • Posts: 1683
 • Activity:
  0%
 • Karma: 52
Одг: ★ Bane ★ diskusi ★
« Reply #262 on: November 17, 2014, 02:24:29 PM »
Лепота  desetka 560855.
Lose yourself in nature and find peace.

Tags:
 

Users Online Users Online (30)
Members Google (3)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal