collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

Sreken rodenden by p
[Yesterday at 11:09:13 PM]


DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 08:01:54 PM]


200l posle 4 meseci by p
[November 27, 2019, 12:51:11 AM]


Dzungla 370l ACIDO by Aleksandar Ilievski
[November 19, 2019, 01:02:22 PM]


NANO SHRIMP ACIDO 2019 by Aleksandar Ilievski
[November 14, 2019, 07:23:08 AM]


"The Farewell" by biguran2
[November 06, 2019, 11:33:14 PM]


Акваристика во МК (2019) by p
[October 21, 2019, 01:25:10 AM]


la niña by DimitarJ
[October 21, 2019, 12:47:03 AM]


Нов 350л аквариум by marjanmic
[October 21, 2019, 12:23:14 AM]

The first post content
Zdr. Pozdrav do site ova e mojot akvarium.

Link

Author Topic: Mojot akvarium  (Read 581 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dalibor.daci

 • Neaktiven
 • *
 • Join Date: Sep 2013
 • Location: Skopje
 • Age: 36
 • Posts: 3
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Mojot akvarium
« on: September 19, 2013, 02:27:19 PM »
Zdr. Pozdrav do site ova e mojot akvarium.
« Last Edit: September 03, 2017, 01:56:05 AM by pocttopus, Reason: Промена на слика за насловна. »

Offline dalibor.daci

 • Neaktiven
 • *
 • Join Date: Sep 2013
 • Location: Skopje
 • Age: 36
 • Posts: 3
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Одг: Mojot akvarium
« Reply #1 on: September 19, 2013, 02:32:20 PM »
Zdr. Pozdrav do site ova e mojot akvarium.Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 41
 • Featured
 • Posts: 7150
 • Activity:
  25%
 • Country: mk
 • Karma: 88
Одг: Mojot akvarium
« Reply #2 on: September 20, 2013, 11:41:25 AM »
здр. и за тебе само да дадеше некоја информација за твојот аквариум за да го сметаме за претставување. сликите се само еден дел од претставувањето... на пример, погледни ги другите теми од самиот почеток и направи нешто слично како што направиле и другите. не го сваќај ова како критика, туку како упатство за полесна комуникација... :happy:

изборот е твој... доколку сакаш квалитетна дискусија ќе мораш самиот да ја започнеш. се надевам дека ќе најдеш време да напишеш нешто повеќе за твојот аквариум.

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 41
 • Featured
 • Posts: 7150
 • Activity:
  25%
 • Country: mk
 • Karma: 88
Re: Mojot akvarium
« Reply #3 on: November 07, 2016, 05:10:32 AM »
Здраво @dalibor.daci

Дали е се уште активен аквариумот? Не е лошо да се објават нови слики и да ги израдуваме членовите.   :happy:

 55655 56048575

Tags:
 

Users Online Users Online (78)
Members Google (10)