collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Today at 08:07:37 PM]


Sreken rodenden by p
[Yesterday at 07:27:29 AM]


Mislenja za Juwel Primo 60 LED Starter set? by p
[July 06, 2020, 08:57:14 AM]


nekolku soveti by URAN2
[July 02, 2020, 06:01:41 AM]


'A Tribute To...' Prv blackwater [emoji4] by p
[July 01, 2020, 11:19:19 PM]


Мрест на Бета Борци by p
[May 18, 2020, 10:08:50 PM]

The first post content
Zdr. Pozdrav do site ova e mojot akvarium.

Link

Author Topic: Mojot akvarium  (Read 681 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dalibor.daci

 • Neaktiven
 • *
 • Join Date: Sep 2013
 • Location: Skopje
 • Age: 36
 • Posts: 3
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Mojot akvarium
« on: September 19, 2013, 02:27:19 PM »
Zdr. Pozdrav do site ova e mojot akvarium.
« Last Edit: September 03, 2017, 01:56:05 AM by pocttopus, Reason: Промена на слика за насловна. »

Offline dalibor.daci

 • Neaktiven
 • *
 • Join Date: Sep 2013
 • Location: Skopje
 • Age: 36
 • Posts: 3
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Одг: Mojot akvarium
« Reply #1 on: September 19, 2013, 02:32:20 PM »
Zdr. Pozdrav do site ova e mojot akvarium.

[Login or Register]

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 42
 • Posts: 7422
 • Activity:
  38%
 • Country: mk
 • Karma: 90
Одг: Mojot akvarium
« Reply #2 on: September 20, 2013, 11:41:25 AM »
здр. и за тебе само да дадеше некоја информација за твојот аквариум за да го сметаме за претставување. сликите се само еден дел од претставувањето... на пример, погледни ги другите теми од самиот почеток и направи нешто слично како што направиле и другите. не го сваќај ова како критика, туку како упатство за полесна комуникација... :happy:

изборот е твој... доколку сакаш квалитетна дискусија ќе мораш самиот да ја започнеш. се надевам дека ќе најдеш време да напишеш нешто повеќе за твојот аквариум.

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 42
 • Posts: 7422
 • Activity:
  38%
 • Country: mk
 • Karma: 90
Re: Mojot akvarium
« Reply #3 on: November 07, 2016, 05:10:32 AM »
Здраво @dalibor.daci

Дали е се уште активен аквариумот? Не е лошо да се објават нови слики и да ги израдуваме членовите.   :happy:

 55655 56048575

Tags:
 

Mojot AQ ;)

Started by bak1ztB

Replies: 15
Views: 1915
Last post August 29, 2018, 11:13:57 PM
by DimitarJ
Mojot prv Bilen

Started by Vlatko93

Replies: 65
Views: 3795
Last post March 02, 2014, 03:11:42 PM
by Vlatko93
Mojot "najmal" proekt

Started by zorans83

Replies: 18
Views: 1021
Last post September 17, 2014, 10:05:32 PM
by ivica74sk
mojot akvarium

Started by hunter

Replies: 1
Views: 1090
Last post August 19, 2016, 01:50:44 PM
by ribiribi
mojot akvarium

Started by misajloski

Replies: 16
Views: 892
Last post January 27, 2011, 11:46:33 PM
by misajloski
Users Online Users Online (43)
Members Google (3)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal