collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 09:13:50 PM]


Stobi Amaterot by p
[November 24, 2020, 10:12:33 PM]


Пак реновиравме кај Цветко ;-) by p
[November 23, 2020, 11:33:04 PM]


Инсекти како храна (бета) by p
[November 04, 2020, 03:39:53 AM]


'A Tribute To...' Prv blackwater [emoji4] by DimitarJ
[November 03, 2020, 04:42:36 AM]


Недела е ден за генералка кај Цветко by Ivanov Mitko
[November 02, 2020, 07:48:54 PM]


дебелина на стакло by marjanmic
[November 02, 2020, 01:48:02 AM]


Паразити, запек или нешто трето? by Damjan Janev
[November 01, 2020, 01:19:17 PM]


Да се претставам... by p
[October 28, 2020, 09:58:19 PM]


Filtracija kaj akvarium RS so fabricka pumpa by Boro Toseski
[October 15, 2020, 04:57:19 AM]

The first post content
Еве неколку видеа во кои Discus Hans, увозникот на Stendker Discus (најголемата одгледувачница на дискуси во Европа) за Америка споделува негови искуства и дава совети во врска со чувањето дискуси, нивно разможување и многу "ситници" кои можат да ви помогнат во одгледувањето на овие прекрасни риби.


Link

Author Topic: Discus Hans - Interview и корисни информации за Дискуси  (Read 1536 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fis

 • Banned
 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Jan 2013
 • Location: Скопје
 • Age: 44
 • Posts: 590
 • Activity:
  0%
 • Karma: 67
Еве неколку видеа во кои Discus Hans, увозникот на Stendker Discus (најголемата одгледувачница на дискуси во Европа) за Америка споделува негови искуства и дава совети во врска со чувањето дискуси, нивно разможување и многу "ситници" кои можат да ви помогнат во одгледувањето на овие прекрасни риби.


Offline Ban4o

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: May 2012
 • Location: Skopje
 • Age: 25
 • Posts: 240
 • Activity:
  0%
 • Karma: 27

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 42
 • Posts: 7478
 • Activity:
  9%
 • Country: mk
 • Karma: 90
многу интересни видеа...  :icon_thumright:

Tags:
 

Users Online Users Online (82)
Members Google (7)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal