collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Today at 08:21:10 PM]


Sreken rodenden by p
[July 12, 2020, 07:27:29 AM]


Mislenja za Juwel Primo 60 LED Starter set? by p
[July 06, 2020, 08:57:14 AM]


nekolku soveti by URAN2
[July 02, 2020, 06:01:41 AM]


'A Tribute To...' Prv blackwater [emoji4] by p
[July 01, 2020, 11:19:19 PM]

The first post content
Не се бара најубава и најквалитетна слика, туку аквариум така да и слика од телефон ќе заврши работа.

Слики можете да праќате до 15 Јануари 2014 и после ќе се гласа.

Сликите мора да бидат 800x600 и со потпис на десен долен агол инаку нема да се прифатат.

Минатогодишни слики нема да се признаат.

Аквариумите ќе се поделат на 2 категории, морски и слатководни аквариуми.

Материјални награди нема да има. Како антикризна мерка ќе се доделат само признанија од  56048575.

Link

Author Topic: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013  (Read 6462 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radevski

 • Guest
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #80 on: January 23, 2014, 12:21:25 AM »
Честитки и од мое име...прекрасен натпревар одлична конкуренција!

Glasanjeto e zavrseno .Im blagodaram na site ucesnici.Bea pretstaveni prekrasni akvariumi koi sto ja odbelezaa 2013 kako dosta plodna godina.Po kategorii pobednici se;
ЈУЖНО АМЕРИКАНСКИ ЦИКЛИДЕН АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013   Dj
БИЛЕН АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013  Algagrower
OПШТЕСТВЕН АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013   Grujo
ДИСКУС АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013 Nachevski
МАЛАВИ/ТАНГАЊИКА АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013 so izednaceni glasovi Dj i sick boy.
Morski ovaa godina nemavme.
 Im cestitam na pobednicite.Priznanijata od  56048575 ke gi dobijat na naknadno organizirana ceremonija a slikite od pobednickite akvariumi ke ja krasat naslovnata strana na forumot vo narednata godina.
 Vi Blagodarime.

Ова со организираната церемонија е одлична работа! Дајте повеќе информации каде кога?

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 46
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #81 on: January 23, 2014, 02:15:12 AM »
 Ke bidete navremeno informirani.

Offline AFROMAN

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: May 2010
 • Location: Strumica
 • Age: 22
 • Posts: 1684
 • Activity:
  1%
 • Karma: 53
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #82 on: January 23, 2014, 04:19:16 AM »
Честитки до победниците.
Lose yourself in nature and find peace.

Offline Dj

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jun 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 32
 • Posts: 1559
 • Activity:
  0%
 • Karma: 134
  • www.cichlids.mk
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #83 on: January 23, 2014, 05:02:41 AM »
 55655 Cestitki do kolegite  :headbang:
House Of Cichlids!!!
[Login or Register]

Offline algagrower

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Nov 2011
 • Location: Kumanovo
 • Age: 48
 • Posts: 382
 • Activity:
  0%
 • Karma: 46
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #84 on: January 23, 2014, 05:08:23 AM »
 Blagodaram za cestitkite!

Offline grujo

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: May 2010
 • Location: Ohrid, Macedonia
 • Age: 33
 • Posts: 862
 • Activity:
  0%
 • Karma: 42
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #85 on: January 23, 2014, 05:59:20 AM »
 55655
Cestitki i do pobednicite od ostanatite kategorii ....
Navistina uspesna godina, preubavi aq

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 46
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #86 on: January 24, 2014, 10:40:27 PM »
 
Честитки до победниците и до година уште повеке и поубави акв. да има.
Е кога сме кај делов повеке акв. - имам предлог до администрацијата наредната година да си земат за право да ги пријават сите акв. од сите членови на форумот без нивно присуство , одобрување или желба .
Така ке имаме многу поголем број акв. во сите категории.


I jas go predloziv istoto na sala na smea ama stvarno mnogu sme sramezlivi. :embarrass:

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 54
 • Posts: 12153
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #87 on: January 25, 2014, 06:23:02 AM »
 :icon_thumright:
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 46
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #88 on: January 25, 2014, 07:03:41 AM »
Нема срамежливи , чим си член на форумов и веке си постриал слики , форумот има право да ги користи истите за сопствени цели  без твој ниет . 
И на овој начин ке нема веке категории со по 1 или 2 акв. за гласање. Ама здравје за до година тоа .
Bezdrugo samo edna kategorija bese so eden kandidat ama tuka i da sakavme da stavime uste nemase drugi amerikanci.No sekako dogodina ponavreme ke si go fatime redot i ke gi odredime propoziciite.

Offline Ogi

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2010
 • Location: Kumanovo
 • Age: 34
 • Posts: 1765
 • Activity:
  0%
 • Karma: 85
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #89 on: January 25, 2014, 10:10:00 AM »
Kje bide interesno za dogodina!! boske boske
Comming soon :)

Offline dack0

 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Jan 2014
 • Location: Strumica
 • Age: 32
 • Posts: 77
 • Activity:
  0%
 • Karma: 5
Одг: АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2013
« Reply #90 on: January 25, 2014, 10:58:11 AM »
Cestitki za pobednicite navistina prekrasni akvariumi  desetka

Tags:
 

Избор на најдобар аквариум - Фебруари 2017

Started by Marick14

Replies: 1
Views: 1678
Last post February 23, 2017, 04:39:22 AM
by Uran
АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2012

Started by AFROMAN

Replies: 35
Views: 2950
Last post January 02, 2013, 01:50:03 AM
by latko
ГЛАСАЊЕ ЗА АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2012 (СЛАТКОВОДНИ)

Started by AFROMAN

Replies: 18
Views: 1662
Last post January 30, 2013, 12:57:55 PM
by Aleksandar B
ГЛАСАЊЕ ЗА АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2012 (МОРСКИ)

Started by AFROMAN

Replies: 11
Views: 1391
Last post January 30, 2013, 01:09:44 PM
by zlatko32
АКВАРИУМ НА ГОДИНАТА 2014

Started by AFROMAN

Replies: 60
Views: 5192
Last post February 05, 2015, 01:17:11 PM
by Ivica11
Users Online Users Online (59)
Members Google (4)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal