collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 11:16:57 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
Полека, но сигурно си заминува и 2014 која на крајот успеа да ме инспирира со снегот кој паѓа во овој момент за да Ви ги честитам новогодишните и божиќните празници.

Во исто време сакам да им се заблагодарам на сите членови што изминатава година беа активни на форумот и несебично помогнаа со своите совети... други пак се потрудија да бидат забавни и се со цел времето што го минувавме сите заедно на форумот да биде исполнето и интересно за секого.

Нека Ви бидат среќни и весели овие празници, а 2015 нека Ви донесе многу здравје, среќа, успех на професионален план и уште многу многу аквариуми…

 

Link

Author Topic: Среќни празници [2015]  (Read 1255 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7546
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Среќни празници [2015]
« on: December 28, 2014, 04:10:16 AM »
Полека, но сигурно си заминува и 2014 која на крајот успеа да ме инспирира со снегот кој паѓа во овој момент за да Ви ги честитам новогодишните и божиќните празници.

Во исто време сакам да им се заблагодарам на сите членови што изминатава година беа активни на форумот и несебично помогнаа со своите совети... други пак се потрудија да бидат забавни и се со цел времето што го минувавме сите заедно на форумот да биде исполнето и интересно за секого.

Нека Ви бидат среќни и весели овие празници, а 2015 нека Ви донесе многу здравје, среќа, успех на професионален план и уште многу многу аквариуми…

 

Offline decobt

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Feb 2011
 • Location: Битола-Скопје-Битола
 • Age: 32
 • Posts: 900
 • Activity:
  0%
 • Karma: 42
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #1 on: December 28, 2014, 08:14:41 AM »
Среќни празници и само успеси во иднина!  :icon_thumright:
Како да знаеш дали рибата е машко или женско?
Фрлиш храна во аквариумот и ако ја изел е машко, а ако ја изела е женско.

Offline AFROMAN

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: May 2010
 • Location: Strumica
 • Age: 26
 • Posts: 1687
 • Activity:
  0%
 • Karma: 58
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #2 on: December 28, 2014, 08:43:45 AM »
Среќни празници!
Lose yourself in nature and find peace.

Offline tosemk

 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Dec 2014
 • Location: Kocani
 • Age: 56
 • Posts: 38
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #3 on: December 28, 2014, 09:41:10 AM »
ajde srekni na site..:)
[Login or Register]

Offline NO CARRIER

 • V I P
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: May 2009
 • Location: България, Пазарджик
 • Age: 52
 • Posts: 5646
 • Activity:
  28%
 • Karma: 61
  • Николай Цветков
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #4 on: December 28, 2014, 10:22:41 PM »
Среќни празници!

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 48
 • Posts: 7401
 • Activity:
  0%
 • Country: 00
 • Karma: 162
  • LID
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #5 on: December 31, 2014, 12:59:30 AM »
Среќни празници.
Поише аквариуми, мрестови и ужување во новата година

Offline viktorr

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Oct 2014
 • Location: skopje
 • Age: 35
 • Posts: 367
 • Activity:
  0%
 • Karma: 13
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #6 on: December 31, 2014, 01:30:23 AM »
нека бидат среќни,сите да си најдат и измрестат што сакаат а јас сакам дедо Мраз кардиналки да ми донесе стандарт и лонг фин:) и една анубиа за дрвото

Offline Dj

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jun 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 36
 • Posts: 1559
 • Activity:
  0%
 • Karma: 134
  • www.cichlids.mk
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #7 on: December 31, 2014, 01:59:31 AM »
Srekni i beriketni praznici kolegi.Samo mnogu zdravje se drugo ke si dojde samo po sebe  :icon_thumright:
House Of Cichlids!!!
[Login or Register]

Offline vladoma

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Oct 2012
 • Location: Skopje
 • Age: 53
 • Posts: 403
 • Activity:
  0%
 • Karma: 54
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #8 on: December 31, 2014, 02:43:35 AM »
Srekjna nova 2015-ta akvaristi :happy:

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #9 on: December 31, 2014, 02:45:34 AM »
Srekni Praznici  :notworthy:
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline kris

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Nov 2013
 • Location: Kriva Palanka
 • Age: 36
 • Posts: 508
 • Activity:
  0%
 • Karma: 9
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #10 on: December 31, 2014, 06:21:17 AM »
Среќна нова и од мене.
Се најдобро во неа.
 :occasion1: :occasion13: fgdhfd :occasion16: :love7: :occasion1:

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #11 on: December 31, 2014, 09:21:12 AM »
 Dragi forumdzii imajte ubav docek na Novata godina,ubavi praznicni denovi i se najubavo vo 2015.

Offline Ivica11

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Mar 2014
 • Location: Skopje
 • Age: 36
 • Posts: 217
 • Activity:
  0%
 • Karma: 10
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #12 on: December 31, 2014, 11:12:29 AM »
СРекни празници и срекна нова година и догодина поеке аквариумиии!!! basd happyy blee aha :nono: :happy: :embarrass: :( :dontknow: 5805 56048575 ebate beljata

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #13 on: December 31, 2014, 03:34:02 PM »
prviot post vo 2015  :headbang: :headbang: :headbang:


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Vppbdf-qtGU[/youtube]


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cpsD2Sx4TGk[/youtube]
« Last Edit: December 31, 2014, 03:42:24 PM by Admin »
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline NO CARRIER

 • V I P
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: May 2009
 • Location: България, Пазарджик
 • Age: 52
 • Posts: 5646
 • Activity:
  28%
 • Karma: 61
  • Николай Цветков
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #14 on: December 31, 2014, 11:12:08 PM »
Честита Нова година! Живи и здрави, и с по-хубави аквариуми през 2015та. Поздрави! :)

Offline Aleksandar B

 • Global Moderator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 4107
 • Activity:
  0%
 • Karma: 307
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #15 on: January 01, 2015, 02:44:47 AM »
 :occasion16: :occasion16: :occasion16: fgdhfd :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Offline algagrower

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Nov 2011
 • Location: Kumanovo
 • Age: 51
 • Posts: 382
 • Activity:
  0%
 • Karma: 46
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #16 on: January 01, 2015, 04:52:44 AM »
 srekna nova godina!!!

Offline Cvijo

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Aug 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 57
 • Posts: 1122
 • Activity:
  0%
 • Karma: 62
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #17 on: January 01, 2015, 05:26:40 AM »

Offline Drasko

 • Neaktiven
 • *
 • Join Date: Dec 2014
 • Location: skopje
 • Age: 41
 • Posts: 4
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Одг: Среќни празници [2015]
« Reply #18 on: January 01, 2015, 01:33:15 PM »
Srekna nova godina

Tags:
 

Ајде нека ни се срекни празниците

Started by Ivica11

Replies: 11
Views: 1344
Last post April 21, 2014, 06:28:26 AM
by AFROMAN
Users Online Users Online (25)
Members Google (3)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2023, SimplePortal