collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
дали е ова камуфлажа или е болест или пак нешто друго ?

[Login or Register]

Link

Author Topic: Анцитрус  (Read 2045 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bams

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Feb 2012
 • Location: ohrid
 • Age: 38
 • Posts: 121
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Анцитрус
« on: June 01, 2017, 06:24:02 AM »
дали е ова камуфлажа или е болест или пак нешто друго ?

[Login or Register]

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7546
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Анцитрус
« Reply #1 on: June 01, 2017, 06:53:41 AM »
Не се приметува ништо чудно кај анциструсот, барем не според квалитетот на сликата.

Offline bams

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Feb 2012
 • Location: ohrid
 • Age: 38
 • Posts: 121
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Re: Анцитрус
« Reply #2 on: June 01, 2017, 07:30:26 AM »
малце не е добра сликата
ќе пробам подобро да го сликам
иначе како бледи шари да има на кожата
позз

Offline viktorr

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Oct 2014
 • Location: skopje
 • Age: 35
 • Posts: 367
 • Activity:
  0%
 • Karma: 13
Re: Анцитрус
« Reply #3 on: June 01, 2017, 11:11:54 AM »
ништо не му е потемни и посветли делови има нормално е.

Offline bams

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Feb 2012
 • Location: ohrid
 • Age: 38
 • Posts: 121
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Re: Анцитрус
« Reply #4 on: June 02, 2017, 02:15:33 AM »
може да не е ништо
ама многу често седи позади греачот па да не е од тоа
еве денес нема такви шари

Offline viktorr

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Oct 2014
 • Location: skopje
 • Age: 35
 • Posts: 367
 • Activity:
  0%
 • Karma: 13
Re: Анцитрус
« Reply #5 on: June 03, 2017, 01:47:49 AM »
ти кажав ништо не му е,све е до расположение :D :D

Offline bams

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Feb 2012
 • Location: ohrid
 • Age: 38
 • Posts: 121
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Re: Анцитрус
« Reply #6 on: June 03, 2017, 03:18:33 AM »
 :icon_thumright:

Tags:
 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal