collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[Yesterday at 10:51:14 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
@ivica74sk  applauseLink

Author Topic: Три банана  (Read 1286 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7546
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Три банана
« on: July 31, 2019, 01:22:17 PM »
@ivica74sk  applauseOffline NO CARRIER

 • V I P
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: May 2009
 • Location: България, Пазарджик
 • Age: 52
 • Posts: 5644
 • Activity:
  28%
 • Karma: 61
  • Николай Цветков
Re: Три банана
« Reply #1 on: July 31, 2019, 10:27:20 PM »
:D браво!

Offline DimitarJ

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 48
 • Posts: 7401
 • Activity:
  0%
 • Country: 00
 • Karma: 162
  • LID
Re: Три банана
« Reply #2 on: August 05, 2019, 01:30:11 AM »
Go vidov na FB odma. Extra stvar
Ke te kontaktiram @ivica74sk za soveti

Offline GigaWatt

 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Apr 2019
 • Location: Скопје, Македонија
 • Age: 38
 • Posts: 97
 • Activity:
  0%
 • Karma: 3
  • Македонски форум за електроника
Re: Три банана
« Reply #3 on: August 28, 2019, 08:59:03 AM »
Што е муабетов со банинве? Не растат банани во Македонија?
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7546
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Три банана
« Reply #4 on: August 28, 2019, 11:43:52 AM »
Пишува во интервјуто како Ивица вели дека некој негов роднина ги одгледува, но најверојатно му обезбедува услови со поголема влажност, а бананите сакале и потопли зими, но тие кај нас можат да бидат и доста ладни. Овие на Ивица се во неговиот двор во Скопје во не многу специјални услови. ;)
« Last Edit: August 28, 2019, 11:59:23 AM by pocttopus »

Offline GigaWatt

 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Apr 2019
 • Location: Скопје, Македонија
 • Age: 38
 • Posts: 97
 • Activity:
  0%
 • Karma: 3
  • Македонски форум за електроника
Re: Три банана
« Reply #5 on: August 28, 2019, 12:18:06 PM »
Ааааа, треба на plusinfo.mk линкот да кликнам, сега сватив ;).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 45
 • Posts: 7546
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Три банана
« Reply #6 on: August 28, 2019, 12:38:36 PM »
Линкот е малку е споен со текстот... не стегнав "space" и затоа не е прегледен, мој пропуст.  :embarrass: :icon_thumright:

Offline GigaWatt

 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Apr 2019
 • Location: Скопје, Македонија
 • Age: 38
 • Posts: 97
 • Activity:
  0%
 • Karma: 3
  • Македонски форум за електроника
Re: Три банана
« Reply #7 on: August 28, 2019, 12:46:50 PM »
Нема проблем ;).
It's not schizophrenia... It's just a voice in my head...

Offline URAN2

 • Owner
 • Super clen
 • *
 • Join Date: May 2008
 • Location: Struga
 • Age: 57
 • Posts: 508
 • Activity:
  0%
 • Karma: 21
  • AquaPark
Re: Три банана
« Reply #8 on: September 18, 2019, 12:04:10 PM »
znaev jas deka ivica odsekogas sakal banani :)

Tags:
 

Users Online Users Online (27)
Members Google
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2023, SimplePortal