collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
Е добро бе сине како доби 3 кеца?!!!
Трпе: Па по македонски пишувавме реченици и Никола напиша: Ана го сака Перо, Марко напиша: Ана го сака Митре и Стефан напиша: Ана го сака Трајче.
Таткото: Е добро бе таа Ана курвиште невидено!!!
Трпе: Па и ја тоа го реков...
Таткото: Е добро бе а како по математика доби кец?!!!
Трпе: Па наставничката рече дека 2+3 е 5 и мене ме праша колку е 3+2?
Таткото: Па исти кур!!!
Трпе: Па и ја тоа и го реков...
Таткото: Е добро бе, а како по веронаука доби кец?!!!
Трпе: Па наставничката викаше дека Господ е насекаде...кај нас дома, надвор...насекаде...и јас ја прашав:
- А наставничке и кај Цветко во подрум? И она ми вика: Да Трпе.
Таткото: Е жими куров! Цветко нема подрум!
Трпе: Па и ја тоа и го реков.

 :laugh: :laugh: :laugh:

Link

Author Topic: KEC  (Read 1041 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kiko_vet

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: PP
 • Age: 38
 • Posts: 1144
 • Activity:
  0%
 • Karma: 38
KEC
« on: March 03, 2009, 03:25:25 PM »
Е добро бе сине како доби 3 кеца?!!!
Трпе: Па по македонски пишувавме реченици и Никола напиша: Ана го сака Перо, Марко напиша: Ана го сака Митре и Стефан напиша: Ана го сака Трајче.
Таткото: Е добро бе таа Ана курвиште невидено!!!
Трпе: Па и ја тоа го реков...
Таткото: Е добро бе а како по математика доби кец?!!!
Трпе: Па наставничката рече дека 2+3 е 5 и мене ме праша колку е 3+2?
Таткото: Па исти кур!!!
Трпе: Па и ја тоа и го реков...
Таткото: Е добро бе, а како по веронаука доби кец?!!!
Трпе: Па наставничката викаше дека Господ е насекаде...кај нас дома, надвор...насекаде...и јас ја прашав:
- А наставничке и кај Цветко во подрум? И она ми вика: Да Трпе.
Таткото: Е жими куров! Цветко нема подрум!
Трпе: Па и ја тоа и го реков.

 :laugh: :laugh: :laugh:
"Левата нога и рече на десната: меѓу нас е свршено."

Offline kiko_vet

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: PP
 • Age: 38
 • Posts: 1144
 • Activity:
  0%
 • Karma: 38
Re: KEC
« Reply #1 on: March 03, 2009, 03:31:14 PM »
Што ке се добие ако во базен полн со жени ке истуриме шеќер?
-Компот од сливи.
"Левата нога и рече на десната: меѓу нас е свршено."

Offline Саше

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: Tetovo
 • Age: 29
 • Posts: 692
 • Activity:
  0%
 • Karma: 34
Re: KEC
« Reply #2 on: March 04, 2009, 03:52:10 AM »
Dobar vic... gsdxzzz gsdzz
P.S Nikoj ne se rodil ucen....

Offline zarko_vrpeto

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: Prilep
 • Age: 39
 • Posts: 294
 • Activity:
  0%
 • Karma: 20
Re: KEC
« Reply #3 on: March 04, 2009, 05:36:50 AM »
 boske boske boske
To eer is HUMAN
-To forgive DIVINE!!

Offline jufka

 • aquamaniac
 • ******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Тетово
 • Age: 40
 • Posts: 2133
 • Activity:
  0%
 • Karma: 106
Re: KEC
« Reply #4 on: March 04, 2009, 05:46:31 AM »
 gsdzz gsdzz gsdzz gsdzz gsdzz gsdzz gsdzz gsdzz gsdzz

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 57
 • Posts: 6244
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: KEC
« Reply #5 on: March 04, 2009, 06:07:08 AM »
 applause applause......
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne

Offline Ljube

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 44
 • Posts: 5785
 • Activity:
  0%
 • Karma: 201
  • Aqua Park
Re: KEC
« Reply #6 on: March 04, 2009, 12:04:58 PM »
Neste normalni... boske boske boske boske boske
 3dclin

Offline Gjuro

 • aquamaniac
 • ******
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: Kumanovo
 • Age: 44
 • Posts: 2693
 • Activity:
  0%
 • Karma: 194
Re: KEC
« Reply #7 on: March 04, 2009, 12:32:40 PM »
 gsdxzzz ghgf. vicot ti e gsdzz

Offline petreski t.

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: skopje
 • Age: 32
 • Posts: 1437
 • Activity:
  0%
 • Karma: 69
Re: KEC
« Reply #8 on: March 06, 2009, 10:10:02 AM »
hahaha  boske boske boske dobar vic  3dclin :laugh:

Offline jb007

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jul 2009
 • Location: Kumanovo
 • Age: 39
 • Posts: 1029
 • Activity:
  0%
 • Karma: 13
Re: KEC
« Reply #9 on: July 14, 2009, 03:46:36 PM »
STVARNO EDEN OD NAJDOBRITE VICOVI....  3dclin
Podobro e da zivis 100 godini kako car, odkloku 7 dena kako prosjak :)

Offline Stole

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Mar 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 50
 • Posts: 1362
 • Activity:
  0%
 • Karma: 19
Re: KEC
« Reply #10 on: July 15, 2009, 01:28:22 AM »
 boske boske boske boske boske boske boske boske

e stvarno me iznasmea...

Tags:
 

Users Online Users Online (47)
Members Google (4)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal