collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content

farmerki


Link

Author Topic: Chuck Norris - Samo za Ackoo  (Read 20418 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Chuck Norris - Samo za Ackoo
« on: April 03, 2009, 12:53:33 PM »

farmerki

Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline Gjuro

 • aquamaniac
 • ******
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: Kumanovo
 • Age: 44
 • Posts: 2693
 • Activity:
  0%
 • Karma: 194
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #1 on: April 03, 2009, 12:59:12 PM »
 boske boske boske boske :laugh: :laugh: :laugh:

Offline kiko_vet

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: PP
 • Age: 38
 • Posts: 1144
 • Activity:
  0%
 • Karma: 38
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #2 on: April 03, 2009, 01:15:00 PM »
vise puknav, vise neznam kaj da se obratam,  maskara go napraja coeko, ednas mene nenormalen me napravija koga cel saat se smeev za cak naoriz. Zakon ,  :laugh: :laugh:
"Левата нога и рече на десната: меѓу нас е свршено."

Offline Cimento

 • Plant junkie
 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jun 2008
 • Location: Tetovo
 • Age: 42
 • Posts: 1484
 • Activity:
  0%
 • Karma: 99
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #3 on: April 03, 2009, 02:06:53 PM »
чак норис на свадба не врти шамивче..... Он врти јамболија! boske boske boske boske
Happines is like peeng in your pants. Everyone can see it but only you can feel it's warmth!

Offline Ljube

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Jan 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 44
 • Posts: 5785
 • Activity:
  0%
 • Karma: 201
  • Aqua Park
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #4 on: April 03, 2009, 05:10:24 PM »
 boske boske boske  nb,m

Offline Aleksandar B

 • Global Moderator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 4107
 • Activity:
  0%
 • Karma: 307
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #5 on: April 03, 2009, 10:43:19 PM »
Samo Cak Noris moze da ja ispravi Delfina.  :embarrass:

P.S Bravo za slikite

Offline petreski t.

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: skopje
 • Age: 32
 • Posts: 1437
 • Activity:
  0%
 • Karma: 69
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #6 on: April 03, 2009, 11:45:14 PM »
cccc  :laugh: :laugh: :laugh:  :icon_thumright:

Offline ПРЧО

 • V I P
 • aquamaniac
 • *
 • Join Date: Jun 2008
 • Location: Kumanovo
 • Age: 41
 • Posts: 2868
 • Activity:
  0%
 • Karma: 103
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #7 on: April 04, 2009, 01:28:57 AM »
se skinav od  boske boske boske

tose

 • Guest
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #8 on: April 04, 2009, 02:26:28 AM »
ZASO BE TAKA ZA CHUCKA CHACKA???


i chuck protiv TETOVSKI SARPLANINCI...AHAHAHAHAHAA boske boske boske
ahahaha,a najdobroto ke vi go pokazam za na kraj gsdzz

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #9 on: April 04, 2009, 02:27:37 AM »
Samo se vie zezajte, cek da dojde Ackoo pa ke vi kaze.
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #10 on: April 04, 2009, 02:28:08 AM »
mnogu ubav Malamut  gsdzz
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 57
 • Posts: 6244
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #11 on: April 04, 2009, 02:31:16 AM »
Samo Cak Noris moze da udavi riba" boske
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne

tose

 • Guest
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #12 on: April 04, 2009, 02:32:57 AM »
urane,a i site drugi....aj probajte go ovaa...hehehehe


Offline Cimento

 • Plant junkie
 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jun 2008
 • Location: Tetovo
 • Age: 42
 • Posts: 1484
 • Activity:
  0%
 • Karma: 99
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #13 on: April 04, 2009, 02:38:54 AM »
Еве ви некои факи за Чак Норис, не се зезајте многу. gsd

Чак Норис ?а измислил книгата... Таа учела од него!!!

Само Чак норис доби плата во ?ануари!

Зошто Гру?о ?аде ?отек од Чак Норис?
-Затоа што Гру?о му вика Чак Нолис!

Чак Норис не користи кондом биде?ки нема такво нешто кое може да те заштити од Чак Норис!

Чак Норис веке бил на Марс затоа таму нема никакви знаци за живот!

Повеке од лугетоо имаат по 23 пара хромозоми Чак Норис има 72 пара, но сите се отровни

Во светот посто?ат 8 чуда, Чак Норис зазема 4 од нив!

Големиот ?ид во Кина беше направен само за Чак Норис да не навлезе во државата!

Дедо мраз постоел се додека една новогодишна но? заборавил да му однесе поклон на Чак Норис..!

Чак Норис се секава кога татко му имал 13 години!

Во библи?ата, Исус претворил вода во вино. Потоа Чак Норис го претворил тоа вино во пиво

Чак Норис ?а изгубил невиноста пред татко му. Ко се родил вечерта имал секс со докторката. То? не?зи и бил прв. А таа нему Петта.

Чак Норис решава судоку без ни еден даден бро?.

Само Чак Норис може да подели со нула

Што ?адат комшиите на Чак Норис?
- ?отек..

Зошто Чак Норис не глумел Терминатор во истоимениот филм?
- Затоа што тогаш филмот би испаднал документарец.

Зошто Чак Норис не носи ремен?
- Зошто пантолоните не се будали да му паднат.

Само Чак Норис знае ко? е Дуле, а ко? Коки.

Црната дупка ?е го проголта светот, а Чак Норис ке ?а проголта црната дупка!

Чак Норис може да изеде еклер од бит пазар и ништо да не му е.

Чак Норис може да купи Пепси од СКОПСКА Пивара

Чак Норис пронашол детелина со пет листови

Чак Норис може да купи пиво после 19 часот!

Чак Норис е бессмртен...не дека не може да умре, туку смртта се плаши да го земе.

И откатко Чак Норис ке го испие целото пиво на светов, то? сепак ке има 0.01 промили алкохол во крвта.

Чак Норис може да ги победи Power Rangers.

Чак Норис е толку стар, кога отишол во музе?, тие го ставиле на изложба...


Чак Норис е толку стар, неговите се?ава?а се во црно и бело.

Чак Норис е толку стар, на Александар Македонски му должи пари.

Чак Норис е толку стар, кога одел во школо во тоа време немало предмет истори?а.

Зошто изумреле старите егип?ани ?
Затоа што не му изградиле пирамида на Чак Норис

Зошто се самоубил Хитлер ?
Затоа што Чак Норис му ги украл плановите за атомската бомба.

Чак Норис не оди на лов...ЧАК НОРИС ОДИ НА УБИВА?Е.

Чак Норис е како куче. То? не само што може да намириса страв туку може и да се измоча на што сака.

Си била една мува што му сметаше на Чак Норис. То? си ?а затвори во тегла и да ?а мачи пред неа си почна да ?аде гомна....

Чак Норис си ?а продал душата на ?аволот за добар изглед и неспоредливи боречки способности. Кратко откако трампата беше направена, Чак Норис го мавна ?аволот во глава и си ?а зема душата назад. ?аволот, ко? сака ирони?а, не можеше да се налути и призна дека требал да види што ?е му се случи. Сега два?цата играат покер секо?а втора среда во месецот.

Чак Норис не ?аде мед, жвака пчели!

Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се по?авил неко? си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ?а зел.

- Ако Чак Норис доцни на времето му е на?паметно малку да успори.

Како настанале жирафите?
- Чак Норис му удрил аперкат на ко?от.

Чак Норис не си игра Господ. Игра?ето е за деца!

Чак Норис игра руски рулет со револвер со наполнет шаржер....... И победува.

Чак Норис го преживеал абортусот на неговата ма?ка и се родил.

Еднаш кобра го касна Чак Норис за нога. По 5 дена неиздржлива болка, кобрата умре

Кога Чак Норис ви покажува среден прст, то? всушност ви кажува уште колку секунди ?е живеете.

Чак Норис може да направи Снешко од дожд.

Чак Норис прв пат отишол во Драмски театар во Скоп?е да ?а гледа претставата ,,Чека??и го Годо". Годо прв се по?авил на сцената.

Зошто Господ се вика Господ?
- Чак Норис било зафатено.

Чак Норис не пие пиво, то? жвака ?ачмен.

- Беби?ата плачат кога ?е се родат, затоа што знаат дека доа?аат на свет на ко? живее Чак Норис.

Чак Норис испил цел пакет апчи?а за пролив и го фатило запек.

Чак Норис може да удави риба!

Чак Норис еднаш прднал......неговиот прдеж е денес познат под името Торнадо.

Доколку на Google погрешно напишете Чак Норис,не ве прашува дали мислевте на Чак Норис туку ви пишува Бега?те додека можете!

Чак Норис има е-маил од Hotmail на Yahoo.

Еднаш на Чак Норис му текнало да ?а флашира урината во лименки како пи?алок. Ово? пи?алок сите го знаеме како Ред Бул.

Полици?ата ги означува сите напади кон Чак Норис со САМОУБИСТВО!

Чак Норис не мора да го барате на Google, То? ?е ве на?дe васl

Сите се глупи освен Чак Норис !

Чак Норис спие со упалено светло.
Не зошто се плаши од темница, него зошто темницата се плаши од него!

Зошто Чак Норис не може да добие срцев удар?
- Зошто неговото срце не е глупаво за да го удри!

Чак Норис ги истребил диносаурусите!

Господ сакал да го создаде светот за Десет дена. Чак Норис му дал Шест!

Чак Норис не носи часовник.То? одлучува колку е саат!

Оргиналниот наслов на библи?ата е "Чак Норис и другарчи?ата".

Не постои теори?а на еволуци?ата,постои листа на животни на кои Чак Норис им дозволил да живеат.

Нин?а Желките се базирани на вистинска приказна. Еднаш Чак Норис голтнал цела желка и кога ?а посрал била висока 1.70м и знаела карате!

Сите го сакаат Ре?монд. Освен Чак Норис.

Кучето на Чак Норис е издресирано така да кога ?е се исере да си ги собире гомната. А зашто?
Затоа што Чак Норис не трпи сра?е.

Чак Норис кога сече кромид не плаче.
Кромидот плаче од него.

Сите се потпишуваме со мочка во снег.
Чак Норис на бетон.

Еднаш Чак норис имал секс во камион и дел од неговата сперма влегла во моторот на камионот и тогаш се создал на?мо?ниот камион што досега го знаеме, а то? е Optimus Prime.

Чак Норис спие со перница под пиштолот...

Чак Норис кога ?е влезе во вода не се наводенува.
Водата се чакнорисува.

Чак Норис има толку голем пенис што пенисот си има сво? пенис за себе и то? пенис е пак поголем од тво?от!

Чак Норис се родил со влакна под мишки...

Чак Норис може да направи Снешко од дожд.

Еднаш, Чак Норис испил цело шишенце апчи?а за спие?е. И трепнал...

Солзите на Чак Норис лечат рак, штета што Чак никогаш не плаче.

Чак може да го избрише Recycle Bin.na svadba mesto maramce Chuck Norris vrti jambolija
Happines is like peeng in your pants. Everyone can see it but only you can feel it's warmth!

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 57
 • Posts: 6244
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #14 on: April 04, 2009, 02:41:44 AM »
 boske boske t28 :laugh: :laugh: boske boske :laugh:
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne

tose

 • Guest
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #15 on: April 04, 2009, 02:46:38 AM »
hehehehehe boske

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #16 on: April 04, 2009, 02:59:11 AM »
bate belja Cime, se udaviv od cigareto koga procitav za Grujo, solzi mi tecet  gsdxxvzzz
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #17 on: April 04, 2009, 03:05:48 AM »
urane,a i site drugi....aj probajte go ovaa...hehehehe

Чак Норис не мора да го барате на Google, Тоj kе ве наjдe вас


 emot15 emot15 emot15 emot15 emot15 emot15 emot15 emot15 emot15 emot15 emot15
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #18 on: April 04, 2009, 03:24:44 AM »
eve vi edna igrica

 [Login or Register]
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: Chuck Norris - Samo za Ackoo
« Reply #19 on: April 04, 2009, 03:29:17 AM »
 


[yt=425,350]z2XUgE6g7XU[/yt]

 
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Tags:
 

(mozna) konkurencija na Chuck Noris

Started by Uran

Replies: 8
Views: 1130
Last post June 30, 2009, 05:01:04 PM
by ajanackovski
Users Online Users Online (12)
Members Google
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal