collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

Sexy Womans from your city for night by Uran
[June 14, 2024, 04:03:41 AM]


DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
Сигурно сите знаете за човекот  gsdxzzz милион убавини  gsdxzzz

takashi Amano

Link

Author Topic: Тakashi Amano  (Read 5837 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bobi

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Sep 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 45
 • Posts: 758
 • Activity:
  0%
 • Karma: 30
Тakashi Amano
« on: January 29, 2010, 02:47:24 PM »
Сигурно сите знаете за човекот  gsdxzzz милион убавини  gsdxzzz

takashi Amano

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: Тakashi Amano
« Reply #1 on: September 30, 2012, 08:33:35 AM »
еве како се правело сето тоа...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OpXli4pFqMU&feature=related[/youtube]

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 35
 • Posts: 1352
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Одг: Тakashi Amano
« Reply #2 on: October 10, 2013, 10:58:59 PM »
Goran Manevski

Offline goch

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 35
 • Posts: 1352
 • Activity:
  0%
 • Karma: 108
Одг: Тakashi Amano
« Reply #3 on: October 16, 2013, 07:09:34 AM »


Погледнете го семинаров, овој Такаши бил тотално луд.
Goran Manevski

vsutarov

 • Guest
Re: Тakashi Amano
« Reply #4 on: October 16, 2013, 09:09:44 AM »
More ne e lud,moze pijan da e malku. :)
Dobra reklama napravi na ADA proizvodite.

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk 2

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: Тakashi Amano
« Reply #5 on: September 25, 2014, 12:34:11 PM »

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Usa
 • Posts: 12155
 • Activity:
  1%
 • Karma: 469
  • Sexy Womans from your city for night
Re: Тakashi Amano
« Reply #6 on: October 28, 2016, 01:44:27 AM »
Da se podsetime na sensei tanaka i najgolemiot trevnat akvarium vo svetot, Lisabon

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Тakashi Amano
« Reply #7 on: October 28, 2016, 01:12:40 PM »
Целиот проект е фантазија!  :notworthy:
Многу убав момент кога се сликаат сите заедно.  :headbang:

 560855 за убавото потсетување со видеата.

Offline vladoma

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Oct 2012
 • Location: Skopje
 • Age: 54
 • Posts: 403
 • Activity:
  0%
 • Karma: 54
Re: Тakashi Amano
« Reply #8 on: October 30, 2016, 11:11:43 PM »
Ako doznaete za nekoj charter ili evtin let do Lisabon, obavezno pisete... ebate beljata

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Тakashi Amano
« Reply #9 on: October 30, 2016, 11:18:30 PM »
Нема WizzAir евтини летови до Португалија?
Ако си сериозно заинтересиран да прашам еден пријател што работи со Амадеус и да види по која цена се летовите. Тоа му е работа со авио-билети.  :icon_thumright:

А не би било лошо групно да се оди и да се направи посета. Секој ќе сака да го погледне ова дело на Амано.  :happy: 

Offline vladoma

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Oct 2012
 • Location: Skopje
 • Age: 54
 • Posts: 403
 • Activity:
  0%
 • Karma: 54
Re: Тakashi Amano
« Reply #10 on: October 30, 2016, 11:29:54 PM »
Јас колку знам нема евтин директен лет од Скопје до Лисабон ... евентуално од Софија или Солун да се провери ...
а тоа дека акваристите од Македонија може да се организираат групно ми изгледа sience fiction  5805

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Тakashi Amano
« Reply #11 on: October 31, 2016, 12:21:47 AM »
Го прашав пријателов чисто информативно.
Вели дека преку Софија е најприфатливо. Има повратни карти и за 200 еур.

Проблемот е сместувањето. Хотелите можат да имаат цени од 600 еур. па нагоре. :no:
Освен ако не се најде некој хостел на лице место за поевтино.  :dontknow:

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Тakashi Amano
« Reply #12 on: October 31, 2016, 12:34:30 AM »
Го прашав пријателов чисто информативно.
Вели дека преку Софија е најприфатливо. Има повратни карти и за 200 еур.

Проблемот е сместувањето. Хотелите можат да имаат цени од 600 еур. па нагоре. :no:
Освен ако не се најде некој хостел на лице место за поевтино.  :dontknow:
Простете, моја грешка.  :embarrass: aha
Цените на хотелите била од 60 еур. па нагоре!!! Тој ми пресметал за група од 10 луѓе па затоа излегла цената 600 еур.

Offline vladoma

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Oct 2012
 • Location: Skopje
 • Age: 54
 • Posts: 403
 • Activity:
  0%
 • Karma: 54
Re: Тakashi Amano
« Reply #13 on: October 31, 2016, 12:40:26 AM »
Ако можеш разбери преку која авио агенција е таа цена, евентуално ако може да се начека период со поевтини карти ...

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Re: Тakashi Amano
« Reply #14 on: October 31, 2016, 12:54:18 AM »
Austrian се вика авиопревозникот.
Има 3-4 карти и се патува преку Софија по цена од 200 еур. за после 10 декември.

Хотелите како што спомнав се од 60 еур. па нагоре.

Tags:
 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal