collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
 Измамата во бракот може да биде откриена, а некогаш и на чуден начин. Страствената ноќ на млади германски љубовници за малку ќе завршела со трагедија.

Наместо да се грижи за здравјето на својот сопруг кој бил во болница откако паднал од покрив, 30-годишната Мирја слободното време го искористила да се види со љубовникот.

Со две години помладиот Роберт цела ноќ водела љубов на различни места во станот на момчето.

Занесени од страста, во еден момент тоа го правеле покрај прозорецот кој не ги издржал нивните сексуални акробации и се скршил.

Парот не можел да оддржи рамнотежа и паднал од висина од шест метри во дворот на зградата. Несреќата ја забележале соседите и повикале итна помош.

Кога пристигнале лекарите, двојката сè уште неподвижно лежела на земјата. За среќа се здобиле само со неколку скршеници. Веднаш се пренесени во болница и тоа во истата каде бил хоспитализиран мамениот сопруг.

Иако соседите и лекарите биле сведоци на голите тела на љубовниот пар, 30-годишната девојка која долго време е во брак, во изјава за медиумите рекла дека не водела љубов со момчето и дека не знае како паднале од прозорецот.

Останува да се види дали вистината ќе исплива на виделина кога Мирја ќе се соочи со сопругот.

Link

Author Topic: падналe од прозорец за време на секс  (Read 961 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
 Измамата во бракот може да биде откриена, а некогаш и на чуден начин. Страствената ноќ на млади германски љубовници за малку ќе завршела со трагедија.

Наместо да се грижи за здравјето на својот сопруг кој бил во болница откако паднал од покрив, 30-годишната Мирја слободното време го искористила да се види со љубовникот.

Со две години помладиот Роберт цела ноќ водела љубов на различни места во станот на момчето.

Занесени од страста, во еден момент тоа го правеле покрај прозорецот кој не ги издржал нивните сексуални акробации и се скршил.

Парот не можел да оддржи рамнотежа и паднал од висина од шест метри во дворот на зградата. Несреќата ја забележале соседите и повикале итна помош.

Кога пристигнале лекарите, двојката сè уште неподвижно лежела на земјата. За среќа се здобиле само со неколку скршеници. Веднаш се пренесени во болница и тоа во истата каде бил хоспитализиран мамениот сопруг.

Иако соседите и лекарите биле сведоци на голите тела на љубовниот пар, 30-годишната девојка која долго време е во брак, во изјава за медиумите рекла дека не водела љубов со момчето и дека не знае како паднале од прозорецот.

Останува да се види дали вистината ќе исплива на виделина кога Мирја ќе се соочи со сопругот.
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline baxter

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Apr 2010
 • Location: Охрид
 • Age: 38
 • Posts: 402
 • Activity:
  0%
 • Karma: 52
Re: падналe од прозорец за време на секс
« Reply #1 on: July 21, 2010, 09:13:41 AM »
 ghgf za se e kriva Kama sutra

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: Rio Drimo Negro
 • Age: 57
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • AquaPark
Re: падналe од прозорец за време на секс
« Reply #2 on: July 21, 2010, 10:34:09 AM »
pusta Mirja... i se cheshalo na necheshlano...sakat dushata  :hiding:
Koj gi slusa ribite koga placat ??     [Login or Register]

Offline tomce

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: May 2010
 • Location: kumanovo
 • Age: 37
 • Posts: 933
 • Activity:
  0%
 • Karma: 43
  • Интернет Бизнис Македонија
Re: падналe од прозорец за време на секс
« Reply #3 on: July 21, 2010, 10:47:48 AM »
бш га отсабајле чита ептен е  hgfg

посебно ..рекла дека не водела љубов со момчето и дека не знае како паднале од прозорецот...
иако голи ги виделе, што ли могале голи друго да правив  ghgfrfn

жена не знае дека за камасутру прво треба добра кондиција и вежбање пред да се проба али сга знае

кој знае што правила сс мужа чим паднаја од кров  ghgfrfn

Offline baxter

 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Apr 2010
 • Location: Охрид
 • Age: 38
 • Posts: 402
 • Activity:
  0%
 • Karma: 52
Re: падналe од прозорец за време на секс
« Reply #4 on: July 21, 2010, 11:17:12 AM »
Najverovatno tipot renovirvel doma pa ja isprobuvale izdrzlivosta na dogramata "goli"

Offline nenad66

 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Rio- "pena"
 • Age: 57
 • Posts: 6244
 • Activity:
  0%
 • Karma: 226
Re: падналe од прозорец за време на секс
« Reply #5 on: July 21, 2010, 12:49:00 PM »
Sigurno brisele prozorci  hgfgd :D
se ke bide samo na cosiot brada nema da mu nikne

Offline Aleksandar B

 • Global Moderator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Dec 2008
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 4107
 • Activity:
  0%
 • Karma: 307
Re: падналe од прозорец за време на секс
« Reply #6 on: July 21, 2010, 01:01:30 PM »
Sigurno brisele prozorci  hgfgd :D

. . .   so gakite  ghgf

Offline Bobi

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Sep 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 44
 • Posts: 758
 • Activity:
  0%
 • Karma: 30

Tags:
 

Users Online Users Online (25)
Members Google (3)
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal