collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content
Здраво, јас сум Јоцо.

Ваљда не го утнав местото за претставување,  :D
Цел живот сум сакал риби да чувам, али никад не сум се позамарал.
Лани најдов еден 50 литарски ама малце ми беше па набрзина
најдов еден од 200 литарски, не е нешто посебно ама ми го направи меракот ептен.
Сега учам на тој па коа ќе дојде време ќе го мењам за морски    :happy:
Читав доста на странски форуми и пред некое време кога го открив овој форум мора да ви кажам дека многу ми е мило што сме и тука у тек со работите.  :icon_salut:

Иначе мојот е Community аквариум, и како сите што се нови и ја му набапкав
од сите по едно хехе, не се секирајте никој не беше изеден досега.
Ќе направам некоја тема кај што ќе ви го покажам, за сега, поздрав.  blee


Link

Author Topic: Здраво на сите  (Read 1660 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ginsun

 • Neaktiven
 • *
 • Join Date: Mar 2012
 • Location: Skopje
 • Age: 39
 • Posts: 2
 • Activity:
  0%
 • Karma: 0
Здраво на сите
« on: March 19, 2012, 01:52:58 PM »
Здраво, јас сум Јоцо.

Ваљда не го утнав местото за претставување,  :D
Цел живот сум сакал риби да чувам, али никад не сум се позамарал.
Лани најдов еден 50 литарски ама малце ми беше па набрзина
најдов еден од 200 литарски, не е нешто посебно ама ми го направи меракот ептен.
Сега учам на тој па коа ќе дојде време ќе го мењам за морски    :happy:
Читав доста на странски форуми и пред некое време кога го открив овој форум мора да ви кажам дека многу ми е мило што сме и тука у тек со работите.  :icon_salut:

Иначе мојот е Community аквариум, и како сите што се нови и ја му набапкав
од сите по едно хехе, не се секирајте никој не беше изеден досега.
Ќе направам некоја тема кај што ќе ви го покажам, за сега, поздрав.  blee


Offline zalxov

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: May 2011
 • Location: с.Таринци - Штипско
 • Age: 40
 • Posts: 1070
 • Activity:
  0%
 • Karma: 42
Re: Здраво на сите
« Reply #1 on: March 19, 2012, 01:58:29 PM »
 56805
Спијат ли рибите?

Offline Gjuro

 • aquamaniac
 • ******
 • Join Date: Feb 2009
 • Location: Kumanovo
 • Age: 44
 • Posts: 2693
 • Activity:
  0%
 • Karma: 194
Re: Здраво на сите
« Reply #2 on: March 19, 2012, 03:34:22 PM »
 56805 pa ajde prestavi ni se i so slika.

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Re: Здраво на сите
« Reply #3 on: March 19, 2012, 03:37:05 PM »
 56805

Offline Ogi

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Oct 2010
 • Location: Kumanovo
 • Age: 38
 • Posts: 1765
 • Activity:
  0%
 • Karma: 85
Re: Здраво на сите
« Reply #4 on: March 19, 2012, 04:28:13 PM »
 56805 i uzivaj na  56048575
Comming soon :)

Radevski

 • Guest
Re: Здраво на сите
« Reply #5 on: March 19, 2012, 11:11:51 PM »
 56805

Offline Dj

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Jun 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 36
 • Posts: 1559
 • Activity:
  0%
 • Karma: 134
  • www.cichlids.mk
Re: Здраво на сите
« Reply #6 on: March 20, 2012, 12:26:25 AM »
 56805 Joco :)
House Of Cichlids!!!
[Login or Register]

Offline diki

 • Super clen
 • ****
 • Join Date: May 2011
 • Location: Skopje
 • Age: 41
 • Posts: 700
 • Activity:
  0%
 • Karma: 6
Re: Здраво на сите
« Reply #7 on: March 20, 2012, 01:23:49 AM »
 56805

Offline miki.dj

 • Banned
 • Aqua clen
 • ***
 • Join Date: Feb 2012
 • Location: Tetovo
 • Age: 41
 • Posts: 486
 • Activity:
  0%
 • Karma: 4
Re: Здраво на сите
« Reply #8 on: March 20, 2012, 01:25:16 AM »
 56805

Offline OscarMKD

 • Mega clen
 • *****
 • Join Date: Dec 2010
 • Location: Strumica
 • Age: 27
 • Posts: 1329
 • Activity:
  0%
 • Karma: 27
Re: Здраво на сите
« Reply #9 on: March 20, 2012, 03:47:47 AM »
 56805 , ajde da gi vidime i akvariumot sto e mozno poskoro :)

Tags:
 

Здраво!

Started by Boban

Replies: 20
Views: 2718
Last post February 05, 2010, 08:27:57 AM
by jufka
Здраво

Started by Kire

Replies: 6
Views: 1361
Last post March 12, 2010, 10:36:12 PM
by ivica74sk
Здраво :)

Started by milantosevski

Replies: 13
Views: 1738
Last post April 08, 2010, 06:38:31 AM
by Uran
Здраво!!

Started by AFROMAN

Replies: 4
Views: 1241
Last post May 25, 2010, 01:27:42 PM
by jufka
Здраво!

Started by OscarMKD

Replies: 0
Views: 1077
Last post December 17, 2010, 07:32:39 AM
by OscarMKD
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal