collapse

* Prebaruvanje


* Posledni Postovi

DOBRO UTRO by NO CARRIER
[December 08, 2023, 11:53:36 PM]


staklen pesok za akvariumi by p
[September 05, 2023, 11:48:43 PM]

The first post content

Link

Author Topic: crvenkapa  (Read 1090 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mitrevski

 • Banned
 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Jun 2013
 • Location: skopje makedonija
 • Age: 24
 • Posts: 87
 • Activity:
  0%
 • Karma: 7
crvenkapa
« on: July 05, 2013, 12:37:59 PM »
« Last Edit: March 28, 2016, 07:48:59 AM by AFROMAN »

Offline ivica74sk

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Apr 2009
 • Location: Skopje
 • Age: 49
 • Posts: 11195
 • Activity:
  0%
 • Karma: 377
Одг: crvenkapa
« Reply #1 on: July 05, 2013, 12:40:07 PM »
Ajde te molam uredno predstavi se za da gi zapazime pravilata na forumot pa da diskutirame okolu akvariumite.

Offline fis

 • Banned
 • Super clen
 • ****
 • Join Date: Jan 2013
 • Location: Скопје
 • Age: 47
 • Posts: 590
 • Activity:
  0%
 • Karma: 67
Одг: crvenkapa
« Reply #2 on: July 05, 2013, 03:16:24 PM »
ова ме бендисува ептен, и јас би сакал да знам повеќе за аквариумот , и некоја слика плус нормално, сепак  560855 за првиот впечаток  :icon_thumright:

Offline mitrevski

 • Banned
 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Jun 2013
 • Location: skopje makedonija
 • Age: 24
 • Posts: 87
 • Activity:
  0%
 • Karma: 7
Одг: crvenkapa
« Reply #3 on: July 05, 2013, 03:21:00 PM »
ovoj nastana za natprevar kaj dedo,drvata se od topola suva koja ne pravi problem u akva ,samo ja potemnuva i zakiseluva vodata,filter sunger, 40vati sjalica koja sveti i do 12casa dnevno,podlogata e od treset koj e u voda 3god i pesok

Offline mitrevski

 • Banned
 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Jun 2013
 • Location: skopje makedonija
 • Age: 24
 • Posts: 87
 • Activity:
  0%
 • Karma: 7
Одг: crvenkapa
« Reply #4 on: August 10, 2013, 07:25:51 AM »

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: crvenkapa
« Reply #5 on: August 10, 2013, 07:49:35 AM »
mitrevski, уште еден апел (овој пат јавен):
 • правило на форумот е да се пополни и полето за ВОЗРАСТ во профилите.
 • за начинот на правилно пополнување на профилот имаш приватни пораки испратени на 04.јули.2013 и 10.август.2013
« Last Edit: August 10, 2013, 08:03:07 AM by pocttopus »

Offline mitrevski

 • Banned
 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Jun 2013
 • Location: skopje makedonija
 • Age: 24
 • Posts: 87
 • Activity:
  0%
 • Karma: 7
Одг: crvenkapa
« Reply #6 on: August 10, 2013, 08:05:17 AM »
Можете да ги смените вашите лични информации на оваа страница. Овие информации ќе бидат прикажани низ Форумот за планинарски споротови. Ако не сакате да поделите некои информации едноставно прескокнете ги - тука ништо не е задолжително. jas ne gi pisuvav pravilata na forumov, taka da sto e zadolzitelno e vneseno od moja strana.pozdrav

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: crvenkapa
« Reply #7 on: August 10, 2013, 08:17:42 AM »
читај овде!!!
http://forum.mkreef.com/index.php?topic=7054.0

те молам сериозно да ги сватиш моите молби/препораки и да си го корегираш профилот, односно во моментов имаш ставено ВОЗРАСТ од 2 години! те молам да го корегираш податокот.

благодарам.

Offline mitrevski

 • Banned
 • Junior clen
 • **
 • Join Date: Jun 2013
 • Location: skopje makedonija
 • Age: 24
 • Posts: 87
 • Activity:
  0%
 • Karma: 7
Одг: crvenkapa
« Reply #8 on: August 10, 2013, 08:20:42 AM »
Можете да ги смените вашите лични информации на оваа страница. Овие информации ќе бидат прикажани низ Форумот за планинарски споротови. Ако не сакате да поделите некои информации едноставно прескокнете ги - тука ништо не е задолжително.

Offline p

 • Administrator
 • SeaWolf
 • *
 • Join Date: Oct 2009
 • Location: Скопје
 • Age: 46
 • Posts: 7549
 • Activity:
  0%
 • Country: mk
 • Karma: 91
Одг: crvenkapa
« Reply #9 on: August 10, 2013, 08:26:06 AM »
се трудам подолго време да ти помогнам за побрзо и полесно да се вклопиш на форумов, но без твојата желба јас не можам ништо повеќе да направам за твојот профил. од мене толку...

поздрав

Offline Uran

 • BigUran - Osnivac
 • SeaWolf
 • *******
 • Join Date: May 2008
 • Location: GB
 • Age: 38
 • Posts: 12154
 • Activity:
  0%
 • Karma: 469
  • Unsurpassed Сasual Dating - Actual Women
Одг: crvenkapa
« Reply #10 on: August 10, 2013, 08:41:07 AM »
Можете да ги смените вашите лични информации на оваа страница. Овие информации ќе бидат прикажани низ Форумот за планинарски споротови. Ако не сакате да поделите некои информации едноставно прескокнете ги - тука ништо не е задолжително. jas ne gi pisuvav pravilata na forumov, taka da sto e zadolzitelno e vneseno od moja strana.pozdrav

Sto e ova?? Postiras pravila od DRUG forum?? Imas do 24 00 da si go popolnis profilot, posle toa te brisam pa ti odi na planinarski forum i kacuvaj se!

Radevski

 • Guest
Одг: crvenkapa
« Reply #11 on: August 11, 2013, 12:47:03 AM »
Човек да позавиди....многу убави аквариуми  560855

Tags:
 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal